Суд наклав арешт на 42 російські вагони, які заїхали в Україну до вторгнення і зберігались в одній з прикордонних громад Шосткинського району

Про це інформує поліція Сумської області

У рамках кримінального провадження слідчі поліції Шостки, під процесуальним керівництвом Шосткинської окружної прокуратури, звернулись до суду із клопотанням, за результатом накладено арешт на 42 залізничні вагони, які належать компаніям зареєстрованим у країні – агресорі.

Вагони з товарно-матеріальними цінностями заїхали на територію України ще до початку повномасштабного вторгнення окупантів, і на момент початку війни знаходилися в прикордонній громаді.

Через те, що там містилися небезпечні речовини, які могли спричинити надзвичайну ситуацію, їх перегнали подалі від кордону, в малолюдний район.

Пізніше з’ясувалося, що частина вантажу, який був у зазначених вагонах, було розкрадено. За цим фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 191 щодо не забезпечення належного зберігання під час транспортування територією України товарно-матеріальних цінностей.

У ході слідства поліцейські з’ясували, що вагони належать компаніям, які зареєстровані в країні – агресорі. Крім того, вони були визнані речовим доказом у даному кримінальному провадженні. За клопотанням слідчого Шосткинського районного управління поліції на них був накладений арешт судом. Приблизна вартість цього майна складає понад 30 мільйонів гривень. Слідчі дії тривають.

[wptelegram-ajax-widget username=”yampilinfo” width=”100%” height=”500px”]

error: Content is protected !!