🔴 📸  Ямпільчани скаржаться на стан місцевого сміттєзвалища, сміття з якого розлітається прилеглою територією (оновлено)

Проблема дійсно існує – поліетиленовими обгортками та іншим легким сміттям буквально завалений ліс, що розташований поруч

Разом з тим, територія самого звалища більш-менш впорядкована. Нещодавно тут зробили новий заїзд, а старий перекрили . Щонайменше, тут більше немає багатометрових куп сміття, які можна було спостерігати на звалищі минулої осені.

Інша справа, що багато сміття скидається перед парканом звалища. Імовірно, це справа рук людей, які вивозять сміття самостійно. Та і саме огородження звалища, яке кілька років тому робили з сітки, зараз пошкоджене і фактично не захищає прилеглу територію.

За останньою інформацією на звалищі плануються роботи з огородження території високими плитами. Ці роботи мають розпочатись найближчими днями. Ми і надалі слідкуватимемо за ситуацією.  

т1
т2
т3
т4
т5

4 thoughts on “🔴 📸 Ямпільчани скаржаться на стан місцевого сміттєзвалища, сміття з якого розлітається прилеглою територією (оновлено)

  1. Сделайте нормальный график вывоза мусора, поставте контейнера, что бы людям не приходилось самим вывозить.

    1. вы, видимо, забыли или не помните то время, когда стояли контейнеры. а мне страшно было выбрасывать мусор из-за собак, которые постоянно там бегали.

      1. Коли вже за цивільним методом будут перероблювати сміття. Га органічні добрива для землі,на плитку для подвір’я…Чи так і будемо жити ,як неодерланці. У цивільному світі, переробка сміття, це мільйони до місцевого бюджету,збереження навколишнього світу. Це так просто!Я не пропоную до Марсу летіти

Comments are closed.