Такого жахіття Дружба ще не знала. Прямо посеред дня на вулиці був по-звірячому вбитий релігійним фанатиком мешканець міста. Розправа за «сатанізм» виявилась кривавою, жорстокістю вбивці були шоковані навіть досвідчені правоохоронці.
11 липня о 13:20 до Ямпільського районного відділу внутрішніх справ надійшло повідомлення від фельдшера міста Дружби, що неподалік від міського ставу на дорозі лежить тіло людини без ознак життя. На місце злочину відразу виїхала слідчо-оперативна група під керівництвом начальника райвідділу Володимира Помилуйко. Перед міліціонерами постала жахлива картина: тіло чоловіка лежало скривавлене, порубане до кісток, рани були навіть на руках та голові.
Правоохоронцям не довелось довго шукати свідків, люди шоковані та перелякані жорстоким вчинком свого односельця підходили самі та розповідали все, що бачили. Знайшовся серед них і безпосередній учасник рокового конфлікту, який сам ледь уникнув розправи. Він і повідав міліціонерам всі обставини злочину. За словами чоловіка, конфлікт стався на озері, де до нього з товаришем причепився знайомий їм чоловік. Під час сварки він першим наніс удар предметом схожим на олівець, загиблий, щоб уникнути конфлікту, стрибнув у воду та відплив на безпечну відстань. Як тільки нападаючий зник з поля зору, останні зібрались та пішли додому, загиблий звернув в бік свого городу. Але вже через дві хвилини звідти почулись крики. Підбігши свідок побачив, що обвинувачений б’є потерпілого по всіх частинах тіла предметом схожим на мачету.
Дружбівчани відразу впізнали нападника, адже він був їм добре знайомим і мешкав поблизу. Тож, правоохоронці отримали вичерпну інформацію про його особу, прикмети, одяг та місце проживання. Почався подвірний обхід, який вже через декілька годин дав результати – місцезнаходження вбивці було встановлено. Проте, затримати його виявилось нелегкою справою, адже він здійснив опір міліції та навіть кидався на них з стамескою.
Як виявилось, вбивцею виявився 50-ти річний громадянин України, який два роки тому повернувся з Росії, де займався тим, що розписував храми та писав ікони. Останнім часом постійно проживав в м. Дружба, де займався цією ж справою для власної вигоди. Пересічні дружбівчани були просто здивовані, як на такий кривавий злочин пішла набожна на перший погляд людина. Хоча і зізнавались, що ставились до нього з насторогою, адже цей чоловік був дуже замкнутим. Завжди з усіма вітався, проте ні з ким особливо не спілкувався.
Як виявилось, віра цієї людини переросла в фанатизм і той здійснив кривавий злочин з благою, на його погляд, метою – позбавити світ від сатаністів. Після вбивства він спокійно повернувся додому, помився та випер речі. Все стало зрозуміло на першому ж допиті, підозрюваний повідав міліції обставини, які вказували на його неадекватність. Зокрема, заявив, що сатаністи оточили весь світ і їх необхідно знищувати. Саме вони намагались зомбувати його на відстані, переслідували його в Росії, що змусило підозрюваного повернутись на батьківщину. Повідав він правоохоронцям і те, що він поклав на себе обов’язки бога вирішувати, хто має, а хто не має жити. А от на запитання про першу заповідь біблії «не вбий» чіткої відповіді так і не дав.
Тепер цій людині пред’явлено обвинувачення, судом призначена експертиза, яка має з’ясувати його осудність. Якщо він все-таки буде визнаний осудним йому загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі. Наразі, щодо обвинуваченого призначено запобіжний захід – тримання під вартою. У нього є адвокат, що представлений йому з перших хвилин затримання.

error: Content is protected !!