🔴 📺 «Більше, ніж просто захоплення»: у ямпільських рибалок свято

Сьогодні, 10 липня, відзначається День рибалки. З нагоди свята ми побували на «лікарняному» ставку, який розташований серед Ямполя. Тут ми зустріли досить багато людей, які захоплюються рибальством.

Ямпільчанин Леонід буває на «лікарняному» ставку не часто, віддає перевагу риболовлі на Червоному куті.

-Риба тут є, звичайно є, але ловити слід тільки зранку і ввечері. Я тут вже не був давно. Це так, думаю, після дощу вже проїдусь. Зранку і ввечері рибалки сидять, а вдень риба залягла – тому порозходились всі. На «Куток» зазвичай їжджу, там цього року не в оренді, війна ж. Це на «новому»…

А ямпільчанин Володимир, навпаки, буває на «лікарняному» ставку ледь не кожного дня. Хоча і зізнається, риби тут небагато.

-Три або чотири дні сюди  їжджу, зранку клювала, але дощ пішов. Карась, раки тут є – в минулому році я їх ловив, в цьому ні. Людей небагато, бо клює слабо. Я весною ловлю на Черворному Куті, чи в Імшані…

В минулому році в Ямполі проводилось селищне свято День рибалки, яке проходило на Червоному куті. Цього року його відмінили через війну.  

я0

я1

я2

я3

Проект «Ямпільське інтернет-телебачення» реалізується Ямпільським інформаційним агентством спільно з ГО «Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини» у межах проекту «Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей «ЗМІ нових громад», що здійснюється у партнерстві з ГО «Сумський прес-клуб» (Суми), ГО «Медіа-центр «Моє місто» (Чернігів) і ГО «Інститут Креативних Інновацій» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.