Голова ОВА розповів, чи існує загроза вторгнення на Сумщину

На кордоні вздовж Сумської області не спостерігається достатньої кількості російських військ для проведення вторгнення. Про це в коментарі Радіо Свобода розповів голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

«На даний момент такої явної загрози немає, немає накопичення ударних угруповань вздовж кордону. Є у них поодинокі, бродячі підрозділи, які пересуваються вздовж кордону і обстрілюють нашу територію. Періодично прибуває техніка до кордону Сумської області. Вони вивантажуються в прикордонних територіях Росії і далі слідують в бік Харківської, Луганської областей. Останнім часом все менше спостерігається таких подій», – розповів Дмитро Живицький.

За його словами, російські війська продовжують обстрілювати Сумщину, використовуючи міномети, РСЗВ та інше озброєння.

«Практично все прикордоння, починаючи від межі з Чернігівською областю і закінчуючи межею з Харківською областю. На 10-15 кілометрів в глиб України Сумщина обстрілюється, практично щоденно є руйнування житлових будинків, соціальної інфраструктури», – зазначив Дмитро Живицький.

1 thought on “Голова ОВА розповів, чи існує загроза вторгнення на Сумщину

  1. Треба слідкувати за поліцією – вони, як індикатор: поки дастер “колядує” – все спокійно, а коли зникає – час для хвилювання! Потім, коли повертається і продовжує збирати “мзду” – знов все добре!

Comments are closed.