Випускники шкіл Свеської громади зможуть вступати до вищих навчальних закладів без ЗНО

Цього року привілей надається жителям особливо небезпечних територій, які мають намір здобувати вищу освіту. Вони можуть вступати до навчальних закладів на бюджетні місця за результатами співбесіди.

До особливо небезпечних територій Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій на даний час відносить Свеську громаду, але з високою долею імовірності вже завтра до переліку додасться і Дружбівська громада.

Для участі у вступній кампанії-2022 такі абітурієнти мають зробити 7 кроків

  1. Зареєструвати електронний кабінет вступника.
  2. Подати до приймальної комісії закладу документ, що підтверджує реєстрацію на особливо небезпечній території та інші (можна в електронній формі).
  3. Пройти в обраному ЗВО індивідуальну усну співбесіду або творчий конкурс при вступі на бюджетні місця (за зверненням вступника можуть бути проведені дистанційно).
  4. Виконати вимоги до зарахування.
  5. Розпочати навчання.
  6. Укласти договір про навчання впродовж трьох місяців після початку навчання.

Дещо про строки:

  • реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних для цього документів – із 1 липня;
  • прийом заяв та документів – з 11 липня для заяв в паперовій формі та з 29 липня – в електронній формі, триває до 18:00 8 серпня;
  • індивідуальні усні співбесіди – з 11 липня по 16 серпня включно (до 30 вересня – в порядку додаткового набору);
  • строки реєстрації для участі у творчих конкурсах на місця державного та регіонального замовлення визначає приймальна комісія закладу вищої освіти та оприлюднює на офіційному вебсайті закладу.
error: Content is protected !!