🔴 📸 В Ямполі святкували День Української Державності

Святкові заходи проводились на бульварі Ювілейному, неподалік селищного Центру культури і дозвілля

Спочатку свою майстерність продемонстрували юні художники, які на асфальті малювали патріотичні малюнки. Згодом захід продовжився святковим концертом у виконанні місцевих артистів.  

Зазначимо, що День Української Державності відзначається в Україні вперше. Запровадити нове державне свято, яке відзначатиметься у день хрещення Київської Русі-України 28 липня, запропонував торік президент Зеленський під час урочистостей з нагоди Дня незалежності України і затвердив відповідний указ.

ч0
ч1
ч2
ч3
ч4
ч5
ч6
ч7
ч8
ч9
ч10
ч11
ч12
ч13
ч14
ч15

9 thoughts on “🔴 📸 В Ямполі святкували День Української Державності

 1. Бенкет під час чуми. І добре, що не було повітряної тривоги

  1. Перестаньте. Там зрителей не было и близко. Стояло человек 30, максимум 35 (все из поссовета и из культуры, всё). Люди, которые ходили по центру даже не знали, что там в закаулках концерт.

   1. Десь люди гинуть, а у нас пісень співають. Та і наші держслужбовці чому не на робочих місцях, а дивляться концерти. Тим паче, ми прикордонна область з довбанутим сусідом, такі масові скупчення не припустимі без нагальної на то потреби

   2. А,почему перестать? ВОЙНА……Живицкий запретил все мероприятия,да и до этого,что мало инфо!!!!

   3. А не чего что сейчас действует запрет на законном основании на массовые сборы или власть Ямполя вне закона ???!

  2. Чому ж не було??? Сьогодні цілий день, одна сплошна повітряна тривога! Одна за іншою. Це жах якийсь. Навіщо “нове” свято, якщо саме по святах нас найбільш обстрілюють? Взагалі, навіщо свято на війні?!!!

 2. Якщо ви знаєте скільки було чоловік, значить ви теж там були))
  А що стосується “банкета пі час чуми”, так, мабуть, на вашу думку, всі мають заховатися дома і плакати? Хто хотів той прийшов, і хто хотів, той знав, а свою позицію нав’язувати іншим некрасиво. Кожна людина, сама вирішує, що їй робити.

 3. Які у нас жорстокі люди! Я в шоці. Все вони бачать. Все контролюють, і владу, і інші організації. Вийдіть і зробіть щось корисне, а то сидіти і писати коментарі кожен може. Задовбали!!! Все вам не так.

 4. Всі знають,що війна….І всі знають ,що війна забирає життя кращих з нас…Але,що існує у моїх земляків не зламаний дух і наснага до життя! Молодці! Ми не знаємо,що буде завтра! НЕ опускаємо руки!

Comments are closed.

error: Content is protected !!