Контейнери для круп — надійне та безпечне зберігання сипучих продуктів

Сучаснi та стильнi контейнери для зберігання круп – один з різновидів кухонних аксесуарів, якi є у кожної господині. Вони забезпечать збереження круп, макаронних виробів та інших сипучих продуктів, і при цьому контейнери не займуть багато місця. Ще одна перевага цих аксесуарів – це герметичність та безпека. У крупах не заведуться комахи, вони не будуть поглинати вологу і не вберуть у себе сторонні запахи.

 Ємності для бакалії також стануть у нагоді покупцям, які хочуть підібрати функцiональну та «розумну» помічницю для автоматичного приготування страв у нашому каталозі мультиварок https://auchan.ua/ua/multivarky/. З їх допомогою дуже зручно вiдмiряти крупи та iншi сипучi продукти для точного завантаження у чашу пристрою.

Види контейнерів для круп та їх особливості

На вітчизняному ринку корисного приладдя та аксесуарів для кухні є широкий вибір ємностей для круп та інших сипучих продуктів. Між собою вони відрізняються об’ємом, зовнішнім виглядом, особливостями конструкції та вартістю. Одна з ключових відмінностей – це матеріал, з якого вони виготовляються.

Розглянемо три основних варiанти:

• пластик;

• метал;

•скло.

Ємності з прозорого пластику є одними з найпопулярніших. Їхня основна перевага – доступна ціна. Також варто відзначити хороший огляд вмісту та мала вага самої тари. Найчастіше при падінні пластикова ємність не розіб’ється, але може тріснути. При виборі таких контейнерів слід звертати увагу на тип полімерних матеріалів, що використовуються. Для зберігання круп допускаються вироби, виготовлені тільки із харчового пластику.

Металеві банки для круп випускаються поштучно чи у наборах. На них часто пишуть назву продуктів, для яких вони призначені (від солі та цукру, до зернової кави та чаю). За формою металеві контейнери бувають квадратними (прямокутними) чи круглими (як циліндр). Набір ємностей, виконаний в єдиному дизайні, виглядає стильно та ефектно, тому його зазвичай не ховають у шафках, а розміщують на відкритих полицях. Серед переваг металевої тари варто відзначити високу механічну міцність та довговічність. Недолік у таких аксесуарів також є – у закритому стані не можна визначити, що саме знаходиться всередині (тільки за написом, якщо вiн актуальний). Ситуацію рятують контейнери з металу із прозорими вставками зі скла або пластику.

Скляні ємності виглядають лаконічно та ефектно, тому вони відмінно підійдуть для кухні у будь-якому стилі. Скло – екологічно чистий матеріал, який не вступає в реакцію з продуктами при тривалому контакті, не виділяє жодних шкідливих сполук, не тьмяніє від часу і не вигоряє на сонці. Нерідко скляні банки комплектують дерев’яними кришками, які пiдкреслюють їхню екологічнiсть. Єдиний недолік такої тари – вона легко б’ється під час падіння зі стільниці або полиці.

Правильно підібрані контейнери для круп не тільки надійно збережуть сипучі продукти, але й гармонійно доповнять кухню, та пiдкреслять ваш естетичний смак.

error: Content is protected !!