Українська вишиванка для кожного

Символом української єдності, краси та здоров’я, любові й родової пам’яті є вишиванка. Здавна такі кофти з традиційним орнаментом створювали для жінок, дітей та чоловіків, вдягали на свята, весілля, хрестини, будь-які інші важливі події та в повсякденному житті. Сьогодні купити якісні вишиванки ви можете, щоб прикрасити свій гардероб, приєднатись душею до свого сильного й витривалого народу, підтримати нашу незалежність та гордість.

Знайти гарну вишиту сорочку, яка підійде вам за всіма параметрами, можна на https://vzhe-vzhe.com/. Інтернет-магазин пропонує багатий вибір кофт різних фасонів та розмірів, створених за допомогою фабричного обладнання або навіть вручну. Ціни залежать від матеріалу, типу вишивки, обсягу, який ви плануєте замовити. Для гуртових покупців доступні вигідні програми лояльності, а доставлення вишиванок можливе не тільки у Львові, але й в інші міста України.

Асортимент вишитих сорочок

На сторінках Вже-Вже запропоновані вишиванки різних категорій — для жінок, чоловіків, немовлят, дітей, а також парні моделі. Замовляючи вироби, ви можете обирати їх за наступними характеристиками:

  • жіночі, чоловічі чи дитячі;
  • фасон (сорочки, футболки, світшоти, сукні, туніки, спідниці, плахти, светри, вишиті костюми);
  • тканина (ткане чи домоткане полотно, бавовна, льон, батист, шифон, комбіновані тканини з еластаном, віскозою, поліестером);
  • тип нанесеної вишивки (машинна, ручна);
  • колір (традиційний білий, блакитний, зелений, жовтий, червоний, чорний).

Завдяки наявності різних фасонів та дизайнів, кожен покупець зможе придбати таку вишиванку, яка йому прийдеться до душі, підійде за стилем, буде чудовим доповненням повсякденного або святкового образу.

Розмір вишиванки

Щоб вишиванка була комфортною в носінні, не стискала рухів, не спричиняла відчуття дискомфорту, слід правильно вибрати розмір. Якщо вам складно визначити цей параметр, скористайтесь таблицею, що запропонована на сайті інтернет-магазину. Вам потрібно знати, які потрібні:

  • обхват грудей по виробу;
  • довжина рукава;
  • довжина самого виробу.

Знаючи ці характеристики, ви зможете легко обрати потрібний розмір.

Як замовити вишиванку?

Зверніть увагу на вигідні умови для гуртових замовлень. Для цього зареєструйтесь на сайті магазину як гуртовий покупець. Тоді ви одразу побачите ціни зі знижками. Мінімальна гуртова партія — це покупка на 5000 грн. Більш детальну інформацію ви отримаєте від менеджерів Вже-Вже.

Оплату можна проводити готівкою при отриманні в магазині чи через банківські картки, систему LiqPay. Доставлення можливе не тільки у Львові та по Україні, але й за кордон. Тарифи й терміни закордонних доставлень визначаються обраною вами службою.