Передпусковий прогрівач двигуна LongFei BT-8004 – надійність і якість

Важко завести автомобіль у зимовий час? Інтернет-магазин Болгарка.укр пропонує замовити передпусковий підігрівач двигуна Лунфей ВТ-8004 та позбавитися цієї проблеми назавжди. В каталозі магазину завжди привабливі ціни, докладні консультації, швидке оформлення заявки.

Ми пропонуємо самостійно забрати підігрівач двигуна Лунфей ВТ-8004, або замовити адресну доставку агрегату. Для оплати магазином передбачені зручні варіанти, товар, що відрізняється високим рівнем якості, в наявності є завжди.

Лунфей 3 квт ВТ-8004: комплектація

Для автомобілістів підігрівач двигуна Лунфей ВТ-8004 (купити його допоможе інтерент-магазин Болгарка.укр) є оптимальним вибором, оскільки йому притаманна не лише надійність у плані експлуатації, але ще й комфортність у використанні. Оскільки температура повітря безпосередньо впливає на швидкість прогріву двигуна, слід використовувати таймер з метою своєчасного запуску обладнання.

Надаючи зручну можливість замовити підігрів Лунфей ВТ-8004, магазин Болгарка.укр готовий ознайомити потенційних покупців із комплектацією цього товару:

  • доповнена рекомендаціями щодо монтажу інструкція;
  • схеми встановлення;
  • замовивши Лунфей 3 квт ВТ-8004, ви отримаєте разом із ним опис правил використання;
  • два хомути з трійником – вони монтуються у підкапотному просторі.

У магазині Болгарка.укр підігрівач двигуна Лунфей ВТ-8004 можна купити за демократичною ціною.

Передпусковий підігрівач двигуна 220В Лунфей ВТ-8004: переваги моделі

Пропонуючи придбати Лунфей передпусковий підігрівач ВТ-8004, Болгарка.укр зазначає, що ця модифікація агрегату має цікаві особливості:

  • передпусковий підігрівач Лунфей ВТ-8004 обладнаний системою швидкого прогріву, що базується на наявності високопотужного ТЕНу та насоса циркуляційної категорії;
  • корпус максимально герметичний – це сприяє тому, що автомобільний підпусковий підігрівач Лунфей ВТ-8004 радує безпекою в плані експлуатації, оскільки потрапляння будь-якої рідкої речовини в електричну частину виключається автоматично;
  • для прогріву характерна рівномірність, оскільки рідина в контурі, що доповнює охолоджувальну систему, рухається безупинно;
  • передпусковий підігрівач двигуна 220В Лунфей ВТ-8004 оснащений подвійним захистом від перегріву.

Онлайн-магазин Болгарка.укр допоможе купити Лунфей ВТ-8004 на вигідних умовах.