Recent News
В Свесі для дітей влаштували пікнік в парку

Учасників гуртків Свеського центру культурних послуг запросили на незвичний захід, – інформує сторінка закладу в соціальній мережі Фейсбук

«Цими вихідними в Свеському парку пройшов культурно-пізнавальний пікник «Скарби нашого спадку». Затишно розташувавшись на галявині, учасники гуртків Свеського ЦКП ознайомилися з поняттям нематеріальна культурна спадщина, дізналися цікаві факти про історію створення деяких елементів з національного переліку об’єктів нематеріальної культурної спадщини України. Цікавою також була і практична частина. Діти вигадували нові візерунки та орнаменти для кролевецького рушнику, обирали, як прикрасити Сахновщинський коровай, ну, і найочікуваніше – готували український борщ з … яблуком. Юні господині дуже спритно допомагали з приготуванням, а борщ вдався таким смачним, що довелося готувати ще один казанок.

Формат заходу виявився дуже вдалим, поєднав в собі відпочинок, навчання, творчість та спілкування. Тож було вирішено при нагоді повторити такий пікнік», – зазначається у повідомленні.

ъ1
ъ3
ъ2
ъ4