Виконавці з Ямпільської громади стали переможцями обласного фестивалю «Радослав»

Аліна Кабанова зайняла перше місце у номінації “Солісти-вокалісти. Вікова категорія: від 25 років”, а аматорське вокальне тріо “Хохлушки” КЗ Ямпільський центр культури і дозвілля з зайнятим 2 місцем у номінації “Вокальні ансамблі. Вікова категорія: від 25 років” у Відкритому обласному конкурсі естрадної пісні та сучасної популярної музики «Радослав»

Про це інформує Управління культури Сумської обласної державної адміністрації

«8 серпня завершився Відкритий обласний конкурс естрадної пісні та сучасної популярної музики «Радослав», який відбувся за ініціативи управління культури Сумської обласної державної адміністрації. Цього року у конкурсі взяли участь кращі вокалісти на музиканти Сумщини, загалом – 82 учасників та виконавців з 27 територіальних громад Сумської області, а професійне журі визначило кращих з кращих», – зазначається у повідомленні.

5 thoughts on “Виконавці з Ямпільської громади стали переможцями обласного фестивалю «Радослав»

 1. =Хохлушки=…в цій назві вся суть постколоніального другорядного малоросійського манкуртства .

  1. Краще бути зараз “хохлушкою”, ніж “кацапом” ! І краще прославляти Україну і свою громаду, ніж писати говняні коментарі сидячі на дивані.

   1. Шо то бранное слово, шо то бранное слово.
    Как по мне, нужно быть человеком. Многи забывают что вложено в понятие Человечность.

 2. Честно говоря, Хохлушки действительно звучит как-то унизительно, особенно во время войны. Назвались бы «Малоросски» – путину ещё больше понравилось. Унизили громаду на всю область

  1. А писати на мові агресора, не принизливо?? Ну диванним експертом бути легше, ніж піднятися і щось зробити для громади.

Comments are closed.