<strong>Підліток, що постраждав у вчорашні аварії в Орлівці, знаходиться в реанімації, односельчани збирають кошти на лікування</strong>

Як вже повідомляло наше видання, напередодні ввечері тринадцятирічний велосипедист Максим потрапив під колеса легкового автомобіля. Підліток отримав важкі травми і перебуває в реанімації.

Жителі села Орлівка збирають кошти на лікування односельчанина. Допомогти родині постраждалого закликають всіх небайдужих – кошти можна перерахувати на  картку ПриватБанку 516875739 2360303, яка оформлена на маму Максима Криворученко Людмилу.  

4 thoughts on “Підліток, що постраждав у вчорашні аварії в Орлівці, знаходиться в реанімації, односельчани збирають кошти на лікування

 1. Виновник аварии должен оплатить всё лечение и моральную компенсацию. Пускай машину продаст или квартиру!

 2. А если виновник ДТП пострадавший?! Ты, кто, следователь, судья, кто, ты, диванный патриот????

  1. По перше, в ПДР зазначено, що водія ніщо не повинно відволікати від керування авто. Хочу вас запитати , де, та с ким ,знаходилась однорічна дитина водія під час руху авто, якщо поруч був лише тато-водій та відсутнє дитяче автокрісло?
   По друге, скільки разів односельці просили водія не « літати» так по селу? Це також питання до поліції, потрібно вже наводити лад, а не просто спостерігати.
   По трете , за що потрібен був піклуватись водій після ДТП і до сьогодні? Правильно ,здоров’ям хлопчика, але нажаль мабуть є інші більш важливіши питання .
   Звичайно всі обставини згодом з’ясуються , але хочеться побажати здоров’я Максиму та скорішого відновлення.

Comments are closed.