Різьбові шпильки: види, класи, застосування

Різьбові шпильки – популярний кріпильний елемент, який використовується в будівництві, при монтажі, в різних сферах промисловості. За допомогою нього з’єднують металеві та інші важкі конструкції. Цей виріб відомий і за іншими назвами: різьбовий стрижень, будівельна шпилька, прут різьбовий, різьбова штанга, шпилька DIN. Якщо вас цікавить цей товар, шпильки різьбові купити можна в інтернет-магазині Dinmark. 

Це спеціалізований інтернет-магазин якісного кріплення. Асортимент магазину налічує понад 100 тисяч різних позицій, серед яких ви знайдете всі необхідні елементи для роботи в одному місці та по доступній ціні. Оцінити онлайн-каталог і підібрати необхідні товари можна на сайті dinmark.com.ua.

Види та особливості шпильок

Виділяють 3 види шпильок: 

 1. Різьбові – з різьбою по всій довжині шпильки
 2. З ввинчуваним кінцем – з різьбою тільки на кінцях шпильки і гладенькою частиною посередині
 3. Шпильки для фланцевих з’єднань

Для виготовлення цього елементу використовують такі матеріали: 

 • Вуглець. Вироби з такого матеріалу використовують як кріплення середньої та високої міцності. Необроблений вуглець здатний до корозії. Щоб вберегти виріб від цього, його піддають оцинковці
 • Нержавіюча сталь. Шпильки з цього матеріалу стійкі до іржі, а також виділяється вищим ступенем міцності та можуть використовуватися в таких середовищах, як солона вода, кислота, нафта. Термін експлуатації таких метизів значно довший, ніж вуглецевих
 • Латунь. Це найбільш міцний і стійких матеріал, котрий використовують в особливо агресивних середовищах. Наприклад, для суднобудування використовують тільки латунні шпильки, адже вони стійкі до корозії та впливу зовнішніх чинників

Застосування різьбових шпильок

Серед найбільш поширених галузей, де використовують різьбові шпильки, виділяють:

 • Меблева промисловість
 • Машинобудування
 • Монтаж сонячних панелей
 • Будівництво

Такими шпильками з’єднують металеві та дерев’яні конструкції, монтують повітропроводи, кабельні лотки на стельових перекриттях, скріплюють бруси, монтують дерев’яні лаги і т.д. 

Зазвичай, різьбова шпилька використовується разом зі спеціальними гайками чи шайбами, але можливе і її самостійне використання. 

Де купити?

Придбати якісні кріпильні елементи, зокрема, різьбові шпильки, можна в спеціалізованому інтернет-магазині Dinmark. На сайті ви знайдете широкий вибір товарів для будівництва, монтажу, побутових, ремонтних і промислових робіт. 

Чому варто купити в Dinmark?

 1. Асортимент магазину налічує понад 100 000 найменувань товарів різних груп
 2. Компанія відома 8 років на українському ринку
 3. Продукція 100% якості
 4. Є можливість купувати не тільки в роздріб, але й на гурт
 5. Зручні способи оплати і доставки товару

Оформити замовлення і почитати більше інформації можна на сайті Dinmark. Для консультації зв’яжіться з менеджером у телефонному режимі.