В одному з сіл на Ямпільщині офіцери поліції вилучили 40 кущів конопель

Про це повідомляє Поліція Сумської області

На Ямпільщині дільничні офіцери поліції вилучили насадження конопель

Сорок кущів зростаючих конопель знайшли та вилучили поліцейські на приватній земельній ділянці в одному з сіл на Ямпільщині. Знайдене правоохоронці направили на експертне дослідження та відкрили за даним фактом кримінальне провадження.

В рамках комплексних оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак» дільничні офіцери поліції Ямполя отримали інформацію від населення про те, що на одній із присадибних ділянок у селі вирощують коноплі. Поліцейські не стали зволікати і навідалися за вказаною адресою.

Під час огляду на подвір’ї приватного будинку та за господарськими приміщеннями, що належать 63-річній жінці, було знайдено 40 кущів зростаючих конопель. Знайдене правоохоронці вилучили та направили на експертне дослідження.

Крім того, в сараї цього ж господарства поліцейські знайшли та вилучили кілька рослин конопель, що сушилися. Їх також направили на експертне дослідження.

Як попередньо встановили правоохоронці, ймовірні наркотичні насадження належать 32-річному родичу господарки домогосподарства.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальні провадження за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» та ч. 1 ст. 310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель». Слідчі дії тривають.

2 thoughts on “В одному з сіл на Ямпільщині офіцери поліції вилучили 40 кущів конопель

  1. Так вот чего “вона” прыгает в солнечных очках по блок-посту ))))
    ССБ и ДБР на заметку!!!

Comments are closed.

error: Content is protected !!