Як ефективно лікувати кашель

Сухий, непродуктивний і болісний кашель — один із небезпечних симптомів, що свідчать про виникнення захворювання верхніх чи нижніх дихальних шляхів. Часто кашель супроводжує ГРВІ, а також може бути симптомом бактеріальної інфекції. Якщо вчасно не лікувати кашель, можуть виникнути ускладнення: бронхіт, пневмонія, а також перехід захворювання в хронічну фазу і розвинення бронхіальної астми.

Одним із найефективніших препаратів при кашлі вважається Бронхипрет® — сироп для дорослих та дітей, який призначається при сухому та мокрому кашлі різної етимології. Сьогодні ми в подробицях розглянемо цей препарат, поговоримо про його склад та спосіб застосування.

Що входить до складу

Висока ефективність препарату зумовлена ​​його рослинним складом. Головними діючими речовинами є екстракти трав чебрецю та плюща. Дві ці рослини здавна відомі в народній медицині як загальнозміцнюючі засоби, та використовувались нашими пращурами для лікування органів дихання протягом століть. Чебрець має протизапальну дію, допомагає розріджувати мокротиння, вивести його з організму. Чебрець ефективно перетворює сухий надривний кашель у м’який, безболісний.

Плющ має в’яжучу дію, прибирає запальні процеси в дихальних шляхах. Помірний противірусний ефект дозволяє організму швидше впоратися із захворюванням, а також виключити потенційні ускладнення. Плющ також, як і чебрець, має муколітичну дію: розріджує і виводить мокротиння з бронхіального дерева.

Препарат Бронхипрет® випускається у формі сиропу: коричневої або жовтої солодкої рідини з характерним ароматом. У процесі зберігання ви можете помітити випадання осаду або помутніння рідини, що не впливає на ефективність препарату. Така особливість характерна для всіх сиропів природного походження.

Як приймати препарат

Препарат дозволений для застосування дітьми від 2 років, проте через наявність у складі етанолу дітям сироп розводять у невеликій кількості води. Разові дози призначаються лікарем, а також зазначені в офіційній інструкції до препарату. Пити сироп потрібно тричі на день, стандартна схема лікування становить 1 тиждень.

На власний розсуд лікар може призначити іншу тривалість курсу лікування, що залежить від індивідуальних особливостей організму, а також клінічної картини. Попри рослинний склад, перед застосуванням варто обов’язково порадитись із лікарем.