CRM система Salesforce

CRM система Salesforce завойовує ринок, все більше і більше фахівців обирають саме її. Причини такої популярності Salesforce  очевидні – з нею цікаво працювати. Це досить багатогранна система, яка має величезні можливості, а тому обрати її варто і вам.

До речі, детальніше про співпрацю тут можна прочитати. Тут ви знайдете конкретні умови та можливості для себе. Ми переконані, що ви залишитесь задоволені і зробите свій вибір саме на користь Salesforce.

Стандартні компоненти цієї системи покривають більшість вимог і, при цьому, не займають багато часу. Ця платформа з гарним інтерфейсом та графікою підходить, як для малого бізнесу, так і для великих компаній.Тобто, мова йде про універсальний інструмент, який стане у пригоді абсолютно всім.

У Salesforce входять чотири базові продукти: Sales, Service, Marketing, Commerce, які підходять різним видам організацій із різними завданнями.

Також надається пробна версія платформи для кожного бажаючого – Trailhead. Вона включає у собі як теорію а й практичні завдання. За бажанням фахівці можуть отримати сертифікати. Salesforce не стоїть на місці, а розвивається і стає все цікавішим своїм замовникам.

Команда фахівців NIXSolutions займається інтеграцією Сейлсфорс, а тому саме тут ви зможете знайти надійну підтримку. Крім того, NIXSolutions організовує навчання для всіх тих, хто має бажання стати розробником та експертом у провідній хмарній платформі. Тут ви отримаєте не лише цінні теоретичні знання, а і практичні навички роботи. Після навчання ви зможете стати успішним фахівцем, зможете працювати на себе, або працевлаштуватись у велику компанію. У будь-якому разі ви будете користуватися попитом на ринку праці.

Кілька слів варто сказати і про саму команду NIXSolutions, яка займається впровадженням цієї програми, адже вона вважається однією з провідниз в цій сфері, послугами якої користується чимало замовників. Більше того, всі вони залишаються задоволені і радять NIXSolutions іншим. Тут можна не лише пройти навчання у фахівців і отримати знання та навики для роботи, тут ви можете замовити і розробку програмного забезпечення. Ви можете бути на всі сто відсотків впевненими у тому, що фахівці компанії якісно виконають ваше замовлення. Іншими словами, ви точно залишитесь задоволеними! Переконайтесь у цьому самі!