🔴 📸 Ямпільчани привітали військових з Днем Незалежності

На День Незалежності ямпільчани влаштували мотопробіг з державною символікою України. Колона мотоциклів, прикрашених прапорами та синьо-жовтими кульками, промчала центральними вулицями селища.

Організатор заходу В’ячеслав говорить, що було важливо показати, що Ямпіль за Україну, а ямпільчани вдячні своїм воїнам-захисникам.  

По місту Ямпіль з державним прапором, по блокпостах проїхали, привітали всіх наших захисників: військовослужбовців та тероборонівців. Трохи солодощів привезли, кави та чаю, хай не скучають – все буде добре. Завдяки їм ми переможемо!

Для військових наш приїзд став приємною несподіванкою. Вони були вражені нашою увагою, – говорить маленька Соломія.

-Вони мене обійняли, сказали дякую, сказали, що я їм подарувала щастя. Я їм подарувала кульки, малюнки, солодощі. Малюнки малювала сама, а ще мені допомагала бабуся. Там намальовано сердечко, там намальовані ручки, прапор.

Ямпільчанин Олександр говорить, що такі заходи в селищі проходили постійно ще до війни, а зараз вони стали ще важливішими.

-Ми всіляко підтримуємо ЗСУ, підтримуємо тероборону. Цією акцією ми хотіли показати, що ми нескорені. Україна непереможна. Все буде Україна!

До мотопробігу долучились і байкери зі Свеси. Олександр, який приїхав в Ямпіль з сусіднього селища, говорить, що моторух у нашому районі об’єднався на підтримку України.

Ми любимо спілкуватись, треба тримати дружбу, це як велика сім’я. Ми все рівно переможемо. Без сумніву!

ф1

ф2

ф3

ф4

error: Content is protected !!