Новий погляд на догляд для волосся: 5 засобів, які перетворять локони

Традиційна схема турботи про красу пасм, що включає виключно очищення та подальше нанесення маски та бальзаму, недостатньо ефективна. У довгостроковій перспективі це призводить до появи посічених кінчиків, надмірної жирності шкіри голови, а також ламкості волосся. Уникнути цього допоможе додатковий догляд, до якого необхідно включити кілька корисних засобів.

інтернет магазин косметики

Сироватки для волосся

Особлива категорія продуктів для догляду за шевелюрою, що відрізняється високою концентрацією активних інгредієнтів. Інтернет-магазин косметики https://krasiva-ya.com/ua «Красива Я» пропонує покупцям широкий вибір товарів, що дозволяють успішно вирішити такі проблеми:

  • випадання волосся;
  • лупа;
  • втрата блиску, тьмяний колір;
  • ушкодження пасм.

Цей тип засобів потрібно задіяти одночасно з основним доглядом: можна нанести його перед маскою, або змішати ці продукти, що заощадить час.

Флюїди для кінчиків

Саме нижня частина пасм зазнає найбільших пошкоджень, тому і потребує додаткового догляду. Активні компоненти флюїду ефективно проникають у структуру волосся, розгладжуючи її – і локони виглядають доглянутими по всій довжині.

Рідкі кристали

Незмивний косметичний продукт, який стане фінальною процедурою догляду за пасмами. До його важливих переваг варто віднести невелику витрату – потрібно всього кілька крапель, щоб надати волоссю легке сяйво і додати гладкості.

Пілінги та скраби для шкіри голови

У період носіння головних уборів шкіра перегрівається, що порушує роботу залоз і призводить до надмірного виробництва себуму. Нормалізувати процеси допомагають спеціальні засоби, призначені для глибокого очищення:

  • креми;
  • пілінги;
  • пасти;
  • скраби.

При підборі продукту в каталозі інтернет-магазину «Красива Я» потрібно враховувати тип шкіри (нормальна, чутлива, схильна до жирності). Це визначить частоту використання коштів: від 1 до 3 разів на тиждень.

Термозахисні спреї

Природне сушіння волосся шкодить пасмам набагато сильніше, ніж використання сучасного фену з регулятором температур. Але перед обробкою пасм гарячим повітрям, як і застосуванням випрямляча або плойки, варто обов’язково нанести якісний термозахист, який створює на поверхні волосся невидиму плівку, що запобігає його пошкодженню.

На покупці цього засобу економія неприпустима – професійний догляд допоможе зберегти пасма живими та сяючими навіть при щоденному укладанні.