Як повідомив  начальник територіальної державної  інспекції з питань праці в Сумській області  С.Дворник, упродовж І півріччя поточного року на території Ямпільського району посадовими особами Територіальної державної інспекції з питань праці проведено 12 перевірок додержання трудового законодавства. У 9 роботодавців виявлено 29 порушень трудового законодавства, зокрема: з питань оплати праці – 9, щодо оформлення трудових договорів – 3,з питань робочого часу та відпочинку –10, з питань порядку ведення трудових книжок – 5, щодо страхових виплат – 1. За наслідками перевірок державним інспектором праці внесено 9 приписів, за виконанням яких встановлено контроль. До кожного порушника трудового законодавства вжито заходів реагування, передбачених чинним законодавством.

До правоохоронних органів спрямовано матеріали 1 перевірки для прийняття рішення згідно зі ст..97 КПК України про притягнення винних посадових осіб до кримінальної відповідальності. Крім цього за результатами перевірок суб’єктів підприємницької діяльності, що знаходяться на території району, складено та передано до суду 8 протоколів про адміністративні правопорушення, по яким судами винесено 3 рішення з накладенням штрафних санкцій на суму 1,6 тис.грн .

Відповідно до повноважень державними інспекторами вживаються заходи щодо притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності: упродовж півріччя винесено 8 таких подань.

error: Content is protected !!