Нещодавно наказом Голови Державного агентства лісових ресурсів України Віктора Сівця директором державного підприємства «Свеське лісове господарство» призначено Олега Закусила. Він змінив на посаді Миколу Кузюру, який очолював підприємство з 2011 року. Новопризначений керівник дав інтерв’ю Ямпіль.INFO.

Олеже Миколайовичу, розкажіть про себе. Де ви навчались, працювали до призначення в наш район?

Народився я в Житомирській області у поліському краї, в Городці, що дуже схожий на Свесу. Закінчив місцеву середню школу, навчався в агротехнічному технікумі, після закінчення якого був направлений до Сумського лісгоспу інженером з охорони праці. Там я пропрацював півроку і пішов служити до армії. Потім було навчання в агротехнічному інституті, який закінчив в 2000 році, робота начальником складу, головним інженером Сумського лісгоспу. Останні 8 років працював директором Роменського лісгоспу.

5 липня був призначений директором Свеського лісгоспу. Призначення стало для мене несподіванкою, адже той час у мене була запланована відпустка. Тож, відразу після призначення я нею скористався. З відпуски повернувся в понеділок, тепер входжу в курс справ.

Яке у Вас перше враження про господарство?

Хороше. Як на мене, Свеське лісове господарство досить непогане, має великі площі лісових угідь, нормальний колектив. Досі якихось проблем не виникало, сподіваюсь їх не буде і далі.

Які завдання перед собою ставите?

Першочергова задача налагодити лінію переробки лісу, збільшити випуск заготівок, загрузити сушильні камери. Чим більше ми цього зробимо, тим більшою буде реалізація продукції. А значить більше коштів надходитиме до бюджету району та на модернізацію підприємства.

Також, потрібно обновити автопарк лісгоспу, механізувати процес вирощення лісу. Загалом, зробити все, щоб лісгосп повернувся на свій рівень. Адже, не так давно це підприємство було кращим в області.

1 thought on “У лісгоспі новий керівник

  1. Да, первая задача, это правильно переработка!!!Но не как не расчистка и посадка

Comments are closed.

error: Content is protected !!