Як краще всього підігрівати піцу? Чи обов’язково використовувати мікрохвильовки?

Для того щоб отримувати від піци більше задоволення, вона має бути обов’язково гарячою або хоча б теплою. Після того як ви замовили доставку піци в Хмельницькому, не завжди є можливість відразу почати їсти цей смаколик. Все ж таки, треба щоб зібралась уся компанія й обрали підходяще кіно для перегляду під улюблену страву з Пронто Піца. А тоді вже піца стає прохолодною. Як її краще всього підіграти для отримання найкращого смаку?

Що робити, щоб піца отримала ідеальну температуру?

Якщо вам потрібно підігріти піцу, то для цього не обов’язково використовувати НВЧ-піч. Дехто це робить просто на звичайній сковорідці. Проте обов’язково потрібно почекати щоб сковорідка добре прогрілась та полити її поверхню олією. При нагріванні піци таким чином обов’язково потрібно накривати кришкою або хоча б фольгою для створення рівномірного температурного режиму.

Щоб зробити цей смаколик ще смачнішим, можна натерти трохи сиру на тертці. Це додасть піці соковитості. Також рекомендують використовувати декілька крапель кунжутної чи оливкової олії.

Якщо піца трошки суха чи зачерствіла, не вздумайте її викидати. Лиш треба під кришку розпеченої сковорідки додати одну ложку звичайної води. Таким чином піца побуває в паровій бані.

А як отримати хрустку скоринку за допомогою сковорідки? Для цього перед піцою потрібно розтопити на сковорідці половинку столової ложки вершкового масла. Достатньо для рум’янцю потримати 5-7 хвилин.

Як правильно розігрівати піцу за допомогою духовки?

Особливо коли потрібно нагріти декілька піц для великої компанії, не обійтись без використання газової чи електродуховки. Спочатку піч потрібно прогріти до двох сотень градусів за цельсієм. І після того можна сміливо класти піцу. На деко варто покласти шар фольги й тоді можна буде отримати смачну специфічну скоринку. Прогрівати в духовці можна десь 3-6 хвилин, але не більше. І тоді навіть позавчорашня піца стане смачною, наче тільки приготовлена.

Використовувати НВЧ піч звичайно можна для підігріву піци, проте результат буде зовсім не таким ароматним та приємним, як це буває при використанні духовки чи сковорідки. НВЧ можна використовувати, якщо потрібно одночасно нагріти дуже багато піц на велику компанію, проте якщо у вас тільки одна така страва, то краще обирайте духовку.

Для того щоб завжди насолоджуватись якісною італійською стравою, краще всього замовляти її в перевірених Пронто Піца. Там завжди готують за дуже смачними за неополітанськими секретами. І ви точно будете задоволені цим неперевершеним смаком.

error: Content is protected !!