Українські квіти: як обрати

Україна це квітуча країна із надзвичайними традиціями, аусі квіти https://shop.camellia.ua/ua мають особливі символи та значення. 

Які ж саме рослини можуть входити до народної композиції:

  1. Безсмертник або сухоцвіт, надзвичайна квітка, гарна, навіть у засушеному вигляді. Символізує міцне здоров’я та довгі роки життя. У стародавні часи, рослиною лікували усі хвороби, крім того, вважалось, що вона відганяє від хати нечисту силу.
  2. Червоний мак буде неперевершено виглядати у букеті. Він символізує молодість та дівочу красу, раніше, саме цю квітку вишивали на сорочках юних дівчат. Подарувавши мак сімейній парі, ви побажаєте вічного кохання та вірності. Раніше, квітку дарували бездітному подружжю, вважалось, що завдяки цьому, пара зможе народити багато діточок.
  3. Символом краси є барвінок, маленька та тендітна рослинка з ніжними пелюсточками. Буде мати гарний вигляд у невеличкому букетику, без додавання інших рослин. Символізує красу та кохання, життєві сили та мудрість віків. Існує легенда, одного разу, заморський чоловік, закохався в дуже гарну українську дівчину. Проте, не встиг зізнатися у своїх почуттях, тому що помер. Він попросив Бога надати можливість ще раз побачити кохану. Його повернули назад у вигляді барвінку, тому там, де ходила дівчина, проростали ці прекрасні квіти.
  4. А от незабудку краще не дарувати, вона також має своє значення в українській культурі, та означає любов до людей, яких вже немає з нами. Також, символізує вічну пам’ять жертв голодомору.
  5. Калина, це традиційна рослина, яку дуже любили у давні часи. У сучасному світі, гілочку також можна додати до букета, з ягодами або з квіточками. Вона додасть до композиції свіжості та автентичності. Символ мужності, любові до Батьківщини, незламності, твердості духу. Можна подарувати молодому хлопцю або воїну.
  6. Тендітна ромашка розповість дівчині про ніжні почуття, та стан легкої закоханості. Подаруйте їх людині, яка хворіє, це побажає їй скорішого одужання та підніме настрій.
  7. Мальва, це справжній символ України, її любили ще із давніх-давен. Має великі, дуже гарні квіточки, різного кольору та забарвлення. Символ любові до рідної домівки, до свого коріння. Презентуйте гілочку мальви людині, яка вирушає у подорож. Вона побажає щасливої дороги та побажання швидше повернутися додому. Ідеально підійде представникам сильної статі.
  8. Любисток стане окрасою будь-якого букета, зелене листя підкреслить елегантність та вишуканість. Проте треба пам’ятати, що рослина має сильний аромат, який не кожному може сподобатись.

Цікаво те, що всі ці рослини, вплітали у традиційний український віночок.

Як доглядати за квітами у вазі

Для того, щоб рослини довго радували вас красою, треба трішки постаратися. Як тільки ви принесли букет додому, дайте йому трішки полежати, та звикнути до кімнатної температури. Потім обов’язково зніміть обгортку, а під проточною водою обріжте низ стебла. Слідкуйте, щоб рідина у вазі завжди була свіжою та не псувалась, можна додати трішки цукру.