<strong>Смарт-іграшки Lovense для інтиму</strong>

Слоган компанії Lovense звучить як «Секс-технологіі для всіх!», і це найточніший опис для цього бренду. Історія Лавенс почалася у 2010 році із запуском першого «розумного» вібратора, яким можна було керувати через Skype — унікальне рішення для пар, що перебувають у стосунках на відстані. Крім цього, іграшка отримала функцію синхронізації з вашою улюбленою музикою, а такого світ індустрії для дорослих ще не бачив. Досі компанія випускає не лише інноваційні секс-іграшки, а й оновлені версії уже впізнаваних моделей.

Почнемо з найвідомішої секс-іграшки — Lovense Lush 3. Це смарт-віброяйце з дистанційним керуванням і, як видно з назви, це вже третя його версія. Особлива форма частини, що вводиться у піхву, забезпечує спрямовану стимуляцію точки G, а хвостик-антена лягає зовні та передає потужні вібрації на клітор. З кожним релізом Lovense удосконалює функціонал віброяйця: моторчик стає меншим, але потужнішим, Bluetooth-з’єднання — стабільнішим, а рівень шуму стає комфортнішим (усього 43 дБ). Смарт-віброяйце Lush 3 підходить як для мастурбації, так і для сексу на відстані — для цього вам знадобиться безплатний мобільний застосунок Lovense Remote.

Схожою іграшкою є вібростимулятор Lovense Dolce (Quake), який також керується за допомогою смарт-застосунку. Відмінність цієї моделі полягає у формі — кліторальний відросток тут більш виражений і має рельєфну поверхню, що забезпечує повноцінну одночасну вагінально-кліторальну стимуляцію. «Шийка», що з’єднує між собою внутрішню і зовнішню частини, є гнучкою та дозволяє зігнути і зафіксувати девайс відповідно до ваших анатомічних особливостей. Для прихильників класичних вібраторів-кроликів компанія пропонує Lovense Nora — вагінальна частина має рельєфну форму, а потовщена головка обертається і стимулює точку G так, як ви досі не пробували.

Для чоловічого задоволення бренд створив смарт-мастурбатор Lovense Max 2, і так, це теж чергова оновлена версія. На ринку інтимних товарів досі мало «розумних» секс-іграшок для чоловіків, тому цей варіант нікого не залишить байдужим, адже він також підходить для сексу на відстані з керуванням через мобільний застосунок. Унікальність цього мастурбатора полягає у тому, що він імітує скорочення піхви, і пеніс відчуває ці своєрідні посмоктування на всі 360 градусів. До стандартної комплектації входить прозорий внутрішній рукав із ТПЕ (термопластичний еластомер), але ви можете окремо придбати реалістичний рукав, вхідний отвір якого виконаний у вигляді спокусливої вульви зі статевими губами і клітором.

Наступний інтимний гаджет в асортименті LOVESPACE можна віднести як до чоловічих, так і до парних секс-іграшок — ерекційне кільце Lovense Diamo. Це кільце з вібрацією, що надягається на член і має ребристий відросток, призначений для клітора партнерши під час сексу. Але якщо надіти віброкільце зворотною стороною, відросток передаватиме потужні вібрації на мошонку або промежину чоловіка. Lovense Diamo має 10 режимів вібрації та 3 рівні інтенсивності, але ви можете створювати додаткові патерни у мобільному застосунку Lovense Remote.

error: Content is protected !!