Зниження потенції є доволі розповсюдженою проблемою, адже лише офіційна статистика стверджує, що проблеми з ерекцією відчуває кожен четвертий дорослий чоловік. Багато хто не звертається до лікаря, не знаючи про можливість їх вирішення. А воно швидке та доступне, якщо вибрати дженерики з тадалафілом. Ці засоби діють з першої ж таблетки, а їх ефект може продовжуватися до 36 годин. І головне – на основі такої діючої речовини випускається багато лікарських форм, в чому можна переконатися на сторінці інтернет-аптеки https://pharmukraine.org/ua/tadalafil.html.

Переваги засобів з тадалафілом

У випадку зі зниженням ерекції для чоловіка важлива швидкість дії препарату. Не хочеться проходити довгий курс лікування, щоб отримати бажаний ефект. Препарати-дженерики з тадалафілом в складі забезпечують швидку допомогу, і це є одною з їх переваг, проте вона не єдина. Такі засоби ще й:

  • потрібно приймати лише 1 раз на день за 30-40 хвилин до запланованого статевого акту;

  • мають мінімальну кількість побічних ефектів;

  • можна приймати з їжею, адже навіть калорійні продукти не впливають на їх всмоктування;

  • підходять чоловікам від 18 років, а після 65-ти не потребують корегування дози;

  • не викликають звикання, тому приймати їх можна, коли є потреба, як і припиняти прийом;

  • коштують недорого, особливо у порівнянні з оригінальними, а діють не менш ефективно.

Фактично дженерики є повними аналогами брендових засобів і виготовляються за їх рецептурою. Вони лише не проходять дороговартісні клінічні випробування, які вже було зроблено раніше. Саме це й дозволяє значно знизити вартість засобу.

Які препарати на основі тадалафілу можна вибрати

Лікарські засоби, що виготовляються на основі тадалафілу можуть бути в кількох лікарських формах. Чоловіки можуть обрати, яка для них найзручніша у використанні:

  1. Таблетки, що можна носити з собою. Їх потрібно запивати водою за 30-60 хвилин до сексу.

  2. Таблетки для розсмоктування, які розчиняються в ротовій порожнині. Це забезпечує швидку дію, тому вже через 15-20 хвилин при сексуальному збудженні виникає стійка ерекція та чоловік готовий до сексу.

  3. Гель, желе мають приємний смак та не потребують використання напоїв. Хоча для ще швидшої дії їх можна запити водою, чаєм, соком.

Зважаючи, що ціна засобів доступна, можна замовити одразу кілька форм, щоб бути готовим до будь-яких ситуацій. Іноді є менше часу на підготовку до сексу, то швидкодіючі форми виручать. Якщо ж поспішати не потрібно, то в нагоді стануть таблетки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.