📸 Збирали кошти для ЗСУ: в Свесі організували благодійний ярмарок

Благодійний ярмарок «Допомога ЗСУ» відбувся 24 вересня в селищі Свеса

Про це повідомив настоятель Свято – Микоївського храму отець Григорій

«Діти з недільної школи, разом з батьками, власноруч виготовили та продавали смаколики. У ході ярмарки, жителям Свеси була запропонована смачна свіжозмелена кава, гарячі млинці з варенням та медом. Під патріотичну музику, діти та дорослі провели гарно час та назбирали 7221 грн», – повідомив настоятель храму.

Свеса ярмарок 1
Свеса ярмарок 2
Свеса ярмарок 3

6 thoughts on “📸 Збирали кошти для ЗСУ: в Свесі організували благодійний ярмарок

  1. А чому такі заходи не проводяться в Ямполі? Звісно проспівати пару пісень на майдані а потім перед камерою перерахувати зібрані кошти легше, чим організовувати випечку, виготовлення патріотичних виробів і т.п .Зараз при БК є і молодіжний Центр, який би міг залучитися до цієї роботи. Те ж саме можно сказати і про станцію юннатів, які кожного року старанно шукають привід і причину, щоб не проводити сільскогосподарський ярмарок – єдиний пристойний захід для Ямпільської громади.

    1. Шановний, чи шановна, не знаю нажаль. Хоча після вашого коментаря, може це і занадто гарне звертання. В наш час, кожен допомагає армії , як може. Хтось гарно співає ( доречі , вже на півтора тепловізора , наспівали), хтось випікає печиво і продає, а хтось допомагає дітям та молоді продовжувати нормальне життя, як працівники Молодіжного центру. І ніхто з них, вам нічого не винен. Тому краще ніж писати ото, що ви пишете, підніміть свою “Ж” з дивану і зробіть щось корисне. А ще, нажаль, таких як “Nik” в нашій громаді вистачає . Люди , будьмо добріші один до одного!

    2. Так организуйте, заодно и покажете всем как надо поступать и как зарабатывать для ЗСУ! И тоже сможете на камеру пересчитать денежки.

  2. Уже давно смотрю и удивляюсь, как далеко Ямполю до Свесы. У нас как-то всё для «галочки», а там люди настоящие. Заморочились, напекли, продали и детям пример хороший подают.

    1. Цікаво, що саме в нас для “галочки”? Знаєте у мене таке відчуття, що адекватних людей стає все менше. Вам, що не роби все не так. А вам Олег, раджу переїхати до Свеси і отримувати задоволення від їх заходів. Хоча отець Григорій дійсно молодець, що працює з дітьми. А Ямпіль завжди славився своїми заходами, дай Боже миру всім і адекватності в голову, таким як деякі коментатори.

Comments are closed.