Сьогодні в прес-центрі Ямпіль.INFO було оголошено про реєстрацію «Молодіжного православного об’єднання «БлагоДія» – першої молодіжної організації православного спрямування в Ямпільському районі, що була створена за благословення Єпископа Конотопського і Глухівського Романа.

Як заявив почесний голова організації, відповідальний у справах молоді Ямпільського благочиння, настоятель Свято – Георгіївського храму отець Микола, установчі збори нової молодіжної організації відбулись ще 30 червня. Тоді, активісти провідних молодіжних організацій району вирішили об’єднати зусилля для поширення духовності серед молоді. Весь цей час тривала процедура оформлення документів і сьогодні вони були подані до районного управління юстиції.

Голова новоствореної організації Олександр Соломко повідомив, що «БлагоДія» планує відразу приступити до активної роботи з молоддю району. У керівництва об’єднання великі плани. Зокрема, організація займеться благодійною роботою, проведенням зустрічей при Свято – Георгіївському храмі, організацією екскурсій до монастирів та духовних центрів України. Приєднатися до ініціативи мають змогу всі бажаючі, та особливо в організації чекають на школярів та студентську молодь.

error: Content is protected !!