Кінець серпня – гаряча пора для батьків школярів, адже не за горами перше вересня, початок чергового навчального року. Так багато всього потрібно зробити і купити до цього моменту. А головне, зробити це все правильно, так, щоб рідна дитина не відчула жодних незручностей протягом дев’яти місяців навчання і могла повністю зосередитись на навчальному процесі.
– Звичайно, більшість батьків не відкладали все на останній момент і намагалися придбати все найголовніше завчасно, але такі дрібниці, як зошити, ручки, пенали, як правило, купують напередодні Дня знань, коли в продажу з’явиться продукція з найновішим дизайном, – розповідає продавець одного з ямпільських магазинів шкільного приладдя. – Окремі покупці приходять з великим списком всього необхідного, аж до дрібниць. Та розповідають, що перед тим, як йти до магазину, провели не одну годину в Інтернеті та порадились з вчителем.
– Шкільне приладдя та одяг я почала купувати ще на початку літа, – розповідає Аліна, мама майбутнього першокласника Іллі. Щоб не бігати і не шукати потім все в останній момент, до того ж і по грошам це не так накладно. Адже суму довелось викласти не маленьку, більше 2000 гривень і це при тому, що ми ще не все придбали.
Проте, виявляється висока вартість – не єдина проблема для батьків школярів, їх дедалі більше турбує асортимент шкільного товару, заради якого батьки згодні їхати до сусідніх міст, чи замовляти товар у знайомих, хоча це не завжди зручно.
– Нещодавно ми їздили на ринок в місто Шостка, де придбали Іллі спеціальний ортопедичний ранець, – продовжує Аліна. – А шкільну форму взагалі просили знайомих привезти з Харкова. На жаль, її розмір не підійшов, тож довелось купувати торішню і дещо вшивати. Тобто, проблема в асортименті, вибір дуже маленький, привозять все однотипне і розмір не завжди підбереш. А от, канцтовари купували в Ямполі, різниці в ціні я практично не відчула.
До речі, існує чимало порад, як вибрати для дитини безпечну канцелярію. Фахівці рекомендують купувати українську канцелярію і звертати увагу на найдрібніші деталі Зокрема, радять простежити, щоб папір в зошитах був цупким і непрозорим, товщина ліній, які утворюють рядки та клітинки, була 0,2-0,5 мм., а їх колір був фіолетовими, зеленими, блакитними або сірими. Варто звернути увагу і на те, щоб лінії в зошиті були чітко віддрукованими, горизонтальні лінії на суміжних сторінках збігалися. Провівши такий аналіз можна уберегти дитину від неякісної продукції, якої, на жаль, у нас вистачає, особливо на ринках, де контроль практично відсутній.
Чимало корисного можуть порекомендувати і вчителі, які, як правило, ознайомлені з найновішими роз’ясненнями Міністерства освіти та науки, а головне – мають свій багаторічний педагогічний досвід. Тож, батьки мають не соромитись звертатись до них за будь-якими порадами, адже на кону стоїть найцінніше – здоров’я дітей.
– Так вийшло, що зошити я купувала декілька разів, – розповідає Аліна. – Спочатку придбала кольорові та яскраві, але потім,порадившись з вчителем Іллі, вирішила взяти прості, аби вони не відволікали дитину від навчання.

1 thought on “Скоро до школи

  1. почему-то все забыли,что с 01 сентября детям нужно еще идти и в садик,крыша которого до этих пор еще не накрыта,и я так понимаю что местные власти и руководство садика просто “отморозились” и заняли выжидательную позицию.для руководства хочется напомнить что садик закрыли с 01 июня в связи с ремонтом крыши,на протяжении трех месяцев как говориться “а воз и ныне там”.на день независимости Наталья Николаевна так красиво рассказывала,что дети – это наше будущее,дети – это все,так у меня вопрос:куда вести 02 сентября “наше будущее”,домой к Юлии Сергеевне,Наталье Николаевне или Игорю Николаевичу?ситуация просто возмутительная!!!!

Comments are closed.