14 вересня відзначається День фізичної культури та спорту, з цієї нагоди в Ямполі буде проведено цілу низку спортивних змагань.

Як повідомив голова ФСК «Полісся» Олександр Савченко, урочисте відкриття свята відбудеться о 15 годині, до того з 12:00 всі бажаючі зможуть взяти участь в дитячому шаховому турнірі, о 15.15 захід продовжить агітаційний пробіг на 500 м. до якого організатори запрошують депутатів всіх рівнів, керівників та всіх бажаючих. О 15.20 відбудуться показові виступи з елементами аеробіки, о 15.30            легкоатлетична естафета за участю учнів двох ямпільських шкіл та Імшанської ЗОШ, о 16.00            календарна гра юнацького чемпіонату району з футболу «Оріон»-«Юніор»(учні Ямпільських ЗОШ №1 та № 2) та сеанс одночасної гри з шахів. На 16.40   заплановані показові виступи учнів відділення футболу ДЮСШ з елементами техніки футболу, а о 17.00 шаховий турнір для дорослих.Завершить захід музично-танцювальна розважальна програма «В полум’ї Олімпіад», яка триватиме з 18.00 до 23.00.

Олександр Савченко закликав ямпільчан та гостей селища відвідати ці заходи та взяти в них активну участь. Нагадавши, що форма одягу на святі-спортивна.

 

2 thoughts on “Спортивне свято в Ямполі

Comments are closed.

error: Content is protected !!