В ніч на четверте грудня росіяни завдали чергового удару по селу Соснівка Шалигинської громади. Журналісти Ямпільського інформаційного агентства відвідали прикордонне село.    

Як розповідає староста села Сергій Шестерненко, будівлі отримали пошкодження, але обійшлось без жертв.

– Були приходи в районі дитячого садка «Теремок» та в районі школи, де повибивало вікна. Ми це все відновили, позабивали вікна плівкою.. До того обстрілювались околиці села, у нас дуже постраждала ферма.

Як розповідає жителька села Лідія, яка мешкає неподалік дитячого садочка, в результаті обстрілу була пошкоджена лінія електропередач.

-У мене двері як задрижали разом з хатою, тому що це було зовсім поруч, я як підхватилася, у чому була, куртку взяла і побігла в підвал. І світло пропало відразу ж. Вже зранку, коли я вийшла, то побачила, що дроти на нашій вулиці валяються.

Прокинулась від звуків вибухів і Олена. Жінка розповідає, що росіяни обстрілюють село дуже часто.

– Це не можна не почути, адже це все дрижить, аж вікна дзвенять. Обстріли бувають дуже часто, воно якось у більшості по периметру, але і нашу ферму дуже багато разів обстрілювали, і тут вулицю обстрілювали, і центр села. Ну, дуже часто.  

лл10

Матеріал  створено  в  рамках  проєкту  «Життя  війни»  за  підтримки Лабораторії журналістики суспільного інтересу та Інституту гуманітарних наук (Institut  für  die Wissenschaften vom Menschen).

error: Content is protected !!