В Ямполі поліцейські нагадали школярам, як в темний час доби бути помітним на дорозі

Про це повідомляє Поліція Сумської області

Співробітники поліції завітали до учнів однієї з Ямпільських шкіл аби нагадати учням про те, як потрібно себе поводити та що краще одягати, аби в темний час доби бути помітним на дорозі. А також розповіли про таке явище, як булінг та як йому протидіяти.

Так, працівники ювенальної превенції завітали на урок до учнів 5-го та 9-го класів Ямпільської ЗОШ № 2 та зауважили, що зараз на вулицях почало рано темніти, а вуличне освітлення відсутнє. Тому всім і кожному потрібно пам’ятати про безпеку на дорогах.

Поліцейські нагадали учням Правила дорожнього руху та роз’яснили, що під час переходу вулиці потрібно уважно стежити за сигналами світлофора. Крім цього співробітники поліції нагадали про те, що в темну пору доби потрібно себе виділити, аби водій транспорту міг помітити пішохода. Для цього є спеціальні світловідбиваючі наліпки, нашивки та стрічки на одяг, також для цього можна використовувати ліхтарик, аби присвітити собі дорогу.

По закінченню заходу правоохоронці розповіли школярам що таке булінг, яким він буває, куди звертатися у разі його прояву в шкільному середовищі, як діяти у випадках цькування та яка відповідальність передбачена за його вчинення.