Більшість великих родин стикаються з тим, що в оселі не вистачає кімнат для кожного члена родини, тому часто дітей розміщують в одній кімнаті, що також не дуже простора. Для таких ситуацій найкращим вирішенням стане двоярусне ліжко: https://soloha.ua/uk/krovati/dvuhyarusnye-krovati, яке є запорукою економії та справжнього комфорту.

yDpaW0y6b9a4rVZgvgONm2hDInTgobDar5XrgazjTqBza5lf4zkF8uBbsQ9RClBGWtcUS6HLIm9OT_AcNsxmyakskt-CUEaC71LOhoMHuEy8IC30OksiO4oGSm-iy3GGDXnoCkfZxXa6rnXaaunoAfUqfFpkChAb3z4N3n220P4Ft2ZlE1qkP3DNlC2vQA

У чому полягає вигода двоярусних ліжок?

Ось лише декілька переваг:

 1. Компактність. Вони дуже заощаджують місце в кімнаті. Окрім цього, можуть бути оснащені додатковими функціональними секціями. 
 2. Різноманітні комбінації спальних місць. 
 3. Можливість обрати будь-який дизайн.
 4. Зручність в експлуатації. 
 5. Дипломатична вартість. На кожен бюджет знайдеться чудове ліжко. 

На що звертати увагу при виборі?

Як і будь-які меблі, таке ліжко має основні критерії, яким має відповідати, але найголовніше, що слід враховувати, купуючи двоповерхову конструкцію для дітей, – це зручність та безпека. Виріб, у першу чергу, має бути надійним та міцним, відповідати таким стандартам:

 • Матеріали та їхня якість. Уникайте покриттів зі шкідливими домішками, надаючи перевагу натуральному дереву, що попередньо обробили гіпоалергенними речовинами. Також підійдуть матеріали ДСП, МВФ. До речі, деякі каркаси таких ліжок виготовляють з пластику і металу. 
 • Характеристики драбини – найнебезпечнішого елементу для володаря ліжка, особливо якщо це дитина. Бажано надати перевагу драбинам з перилами. Вона має бути добре встановлена, ні в якому разі не повинна рухатися. Огляньте простір між східцями та ширину дощок, аби під час підйому чи спуску нога не зісковзнула. 
 • Зверніть увагу на функціонал. Двоярусні моделі круті тим, що їх можна оснащувати шафками, робочими місцями, додатковими полицями. Якщо речей небагато, то з такою моделлю можна заощадити на шафі. 
 • Бортики також перевірте на надійність, адже саме вони захищають мешканця верхнього поверху. Також зверніть увагу на їхню висоту. 

Оберіть модель, що найбільше вабить. Розрізняють декілька видів: 

 • Класичне двоповерхове ліжко — два однакові ліжка, у комплект яких можуть входити висувні шухляди, а іноді замість них там розташоване додаткове ліжко – так званий “нульовий поверх”.
 • Трансформер — більш ходова модель, адже дуже легка в експлуатації. Є варіантність розміщення зон для сну, щоб усім було максимально зручно. 
 • Також на ринку нещодавно з’явилася нова модель, яка виглядає таким чином: перший поверх – м’якенький диван, а другий – стандартне ліжко. Можливо воно й зручне у використанні, але можуть виникнути суперечки при розподілі місць. Ще існують меблі зі шведською стінкою, яка також заощаджує кімнатний простір. 

Ну і звичайно, дизайн. Магазини пропонують дуже багато різноманітних кольорів, починаючи від холодних відтінків і закінчуючи найяскравішими, та ідей оформлення: будинки, замки, машини. Можна доповнити їх якимось декором, створивши, наприклад, атмосферу джунглів, – усе, що забажає душа та фантазія. 

Двоярусні ліжка, дійсно, дуже гарні варіанти. Доказом цього слугує їхня популярність на ринку, в оселях багатодітних родин, використання в хостелах та гуртожитках. 


За підтримки магазину тканин для оббивки диванів.

error: Content is protected !!