<strong>Охорона правопорядку в Свеській громаді: перед депутатами звітував поліцейський офіцер громади</strong>

Зустріч з депутатами  відбулася в адміністративній будівлі Свеської об’єднаної територіальної громади, під час якої місцевий поліцейській прозвітував перед присутніми про свою роботу протягом шести місяців.

У своєму звіті  правоохоронець проінформував присутніх про оперативну обстановку на території обслуговування, про здійснювані профілактичні заходи для запобігання вчинення правопорушень і злочинів.

Так, за словами поліцейського офіцера громади Івана Шульги, за звітній періоду на території обслуговування було складено 102 адміністративні матеріали, з яких 49 за вчинення домашнього насильства, 23 – за виготовлення та зберігання самогону, 11 – дрібне хуліганство тощо.

Крім того, за цей же період поліцейськими офіцерами громади було розкрито 14 злочинів, серед яких крадіжки, незаконне зберігання наркотичних речовин тощо. Окремо правоохоронець надав поради присутнім: як уберегтися від крадіїв та не потрапити «на гачок» шахраїв.

Наприкінці зустрічі поліцейській вислухав проблемні питання депутатів та обговорив із ними шляхи вирішення.

Нагадаємо, Свеська громада єдина з трьох громад колишнього Ямпільського району, яка долучилась до програми «Поліцейський офіцер громади». В рамках цієї програми свейські правоохоронці отримали нове приміщення та службовий автомобіль.

2 thoughts on “Охорона правопорядку в Свеській громаді: перед депутатами звітував поліцейський офіцер громади

  1. так зберігання самогону , це самий страшний злочин ! краще перевір хто зберігає грамоти андрюхі деркача .

Comments are closed.

error: Content is protected !!