Ямпільська централізована бібліотечна система в цьому році святкує Всеукраїнській День бібліотек день під гаслом «Бібліотека: територія ідей».
З 23 по 30 вересня 2013 року у всіх бібліотеках бібліотечної системи проходить Тиждень бібліотек. В рамках Тижня відбулися такі заходи: екскурсії до бібліотеки, книжкові виставки, відкриті перегляди, конкурси літературних ерудитів, дні інформації, бенефіс читача та інші.
30 вересня у всіх бібліотеках системи відбудеться День відкритих дверей.
Бібліотекарі будуть вітати користувачів, розказувати їм про існуючи послуги, запропоновувати нові. А показати є що.
Голови Усоцької, Чуйківської, Воздвиженської, Княжицької, та Микитівської сільських рад надали мешканцям своїх громад можливість користуватися комп’ютерами. У Воздвиженській та Грем’ячській сільських філіях є Інтернет з’єднання. В жовтні до мережі підключаємо Чуйківську сільську філію. Користувачі цих бібліотек мають змогу користуватися по скайпу зі своїми рідними та знайомими, замовляти будь якій товар, насіння, користуватися правовою базою,записувати інформації на компакт-диски, отримувати послуги зі сканування, ксерокопіювання, роздрукування документів мати доступ до повнотекстових періодичних видань з різних галузей знань та інше.
Центральна дитяча бібліотека пропонує своїм читачам-дітям інноваційний від послуги. Цю послугу ми називаємо «Рюкзачок талантів». Цей проект має на меті виявлення природних здібностей дітей. Добірка літератури по бажанню читача складається в рюкзак і видається додому. Незвичайна форма видачі книг привертає увагу дитини, пробуджує бажання взяти додому рюкзачок з добіркою літератури. Доповнюють добірку літератури іграшки , книжки – розмальованки, альбом для малювання, фарби, набір для вишивання та бісероплетіння, квілінгу тощо, компакт-диск, науково-популярна книга за темою, шпаргалки для батьків та рекомендаційний список літератури згідно її вподобанням. Спільне читання та творчість розвиває здібності дитини,допомагає батькам в організації дитячого читання шляхом незвичайної подачі документів.
Друга інноваційна послуга «Запроси письменника додому» дає можливість дітям спілкуватися по скапу з письменником О.Папченком. Таке спілкування дає стимул до читання, просування творчості дітей з використанням можливостей Інтернету, ілюстрування творів письменника, отримати професійне рецензування власних творів.
Невеликою частиною бібліотек України є книгозбірні нашого району, в яких працюють самовіддані люди. Всі вона вважають свою професію не просто роботою, а своєю місією на землі, покликанням своєї душі. Це люди, які допомагають творити свято, цим дихають і живуть. Я сьгодня вітаю всіх бібліотекарів централізованої системи та шкільних бібліотек. Бажаю натхнення, здійснення мрій і задумів, міцного здоров’я, вдячних читачів, родинного щастя!
Також хочу вшанувати тих, хто присвятив бібліотечній справі усе своє життя, хто багато років тому переступив поріг бібліотеки і залишився в ній назавжди, для кого бібліотечна справа стала покликанням, хто своєю справою підвищував і підвищує престиж цієї професії. Це – наші ветерани.
Шановні, прийміть слова вдячності з побажанням здоров’я, щастя, довгих років життя.
Вітаю користувачів всіх бібліотек району. Бажаю вам більше нових книг та журналів, різноманітних бібліотечних послуг, здоров’я, щастя.

Директор Ямпільської ЦБС  Л.С.Погребнова

1 thought on “Всеукраїнській День бібліотек

Comments are closed.

error: Content is protected !!