Останні 5–7 років ринок планшетів переживає не найкращі часи. Екрани смартфонів стають більшими, тому таблети дедалі рідше використовують в якості фото- чи відеокамери.

У той час, як у смартфони ставлять 3–5 сенсорів камери, планшети обмежуються лише одним. Тільки Samsung вирішив наслідувати тренд збільшення кількості «очей», але результат від цього істотно не змінився.

fJaZFhX-Drr0zbK_MU8ny11k4d1MjGRrXG-U1MW24A3zXwd5bA5Bq3V3jF7tP3QJ1wtz17EXZuvLdYMQgR0Far0wiSwG_D2Zp7Om1p9mG84haGqInYPxgFR_iO3DDc2MtTvVFxlvBHTLzUB-7xRmyi3peAASUxnD_Ohv_HBJlvhaxxuu4mlJ8ERvDrrLyhbl

Головний недолік усіх камер планшетів – низький показник світлосили. Через це отримувати хороші фотографії можна лише за яскравого зовнішнього освітлення.

Покупцям залишається лише орієнтуватися на мегапікселі (для якісних за нинішніми мірками знімків їх має бути не менше 8 Мп) та враховувати репутацію бренду. Або просто вибрати потрібну модель з нашого рейтингу.

Знайти та купити планшет з переліку ви можете в інтернет-магазині Eldorado.ua, де вас чекатимуть найкращі ціни, сертифікований товар та доставка по всій Україні.

iPad mini 5

iPad mini 5 – це перше оновлення популярної лінійки компактних планшетів Apple з 2015 року. Пристрій у знайомому корпусі, але з повністю оновленою начинкою.

Тут встановлена 8 Мп камера. Для тих, хто серйозно захоплюється фотографією, цей пристрій не підійде, але сфотографувати цікавий кадр і не соромитися його показувати іншим цілком можна. Фронталка отримала роздільну здатність 7 Мп, завдяки чому якість картинки відеодзвінків значно зросла.

Пристрій дійсно вважається найкращим компактним планшетом у світі: стильний девайс з якісним екраном, продуктивний та з чудовою базою додатків App Store. Він хоч і виглядає як прототипи минулого покоління, але завдяки новій начинці та гарантії оновлень для операційної системи протягом 3-4 років залишатиметься найкращим вибором для тих, кому потрібен переносний пристрій.

_MFQHnXwdc3o3PYlhuATAwN5sHXbyOOz6C9AyvW6A2pFpGUAq8_DkNhgG5Lh8_4pSXQRpIZIomyY_WQDaflajE8HA9xHlLwg26XpxrO48pp1VuVIf5rX6CuglmdHprI6vHdRIz6YCZgATokwJ5wzN1sQRCUb7lJKyvfAJ2FjIifTRH86AEwImBu9k6KUT0N5

Samsung Galaxy Tab S5e

У порівнянні з тим самим iPad mini, Galaxy Tab виглядає елегантно завдяки симетричним рамкам з усіх боків. Плюс, він дуже тонкий і відносно легкий, хоча має великий екран діагоналлю 10,5 дюйма.

Роздільна здатність дисплея не підкачала: якісна Super AMOLED-матриця вміщує 2560х1600 пікселів. За продуктивність відповідають Snapdragon 670 та 4 ГБ оперативної пам’яті. Для зберігання даних використовують накопичувач 64 ГБ. Розширити об’єм можна за допомогою картки пам’яті на 512 ГБ.

Основна камера має роздільну здатність 13 Мп і здатна робити непогані знімки, навіть при штучному освітленні. Вона ще й відео знімає у роздільній здатності 4К. Фронталка більше підходить для дзвінків – її роздільна здатність 8 Мп.

Переваги:

  • сучасний дизайн;
  • гарний показник автономності;
  • якісний екран;
  • чудова продуктивність;
  • якісний звук.

Недоліки:

  • немає підтримки стилуса.

«Бюджетна» версія великого планшета від Samsung – спроба зіграти на полі базового Apple iPad. Цей пристрій ідеально підійде для ігор, перегляду фільмів та серфінгу в інтернеті. Фотки, до речі, теж зробить класні, як для планшета.

error: Content is protected !!