«Не забуваємо про комендантську годину та заборону на продаж і використання піротехнічних засобів»,- голова Шосткинської РВА

Шосткинська районна військова адміністрація на своїй сторінці оприлюднила звернення голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора ГУБЕНКО, до  мешканців району, де він нагадав правила проведення різдвяно-новорічних свят під час війни.

«Шановні мешканці Шосткинського району!

Щороку протягом грудня та січня місяця на території району проходить багато масових заходів з нагоди Різдвяних та Новорічних свят, в яких бере участь значна кількість громадян. Війна триває. І ми не маємо права забувати про це. Кожен повинен дотримуватися правил щодня, навіть і у прийдешні різдвяно-новорічні свята.

Нагадую: на території Шосткинського району, як і в області, продовжує діяти комендантська година. Вона триває з 23 години до 4 години ранку. Закликаємо усіх бути максимально уважними й обережними, а також дотримуватися громадського порядку у святкові дні.

Водночас нагадую про заборону продажу та використання піротехнічних засобів у період воєнного стану. Згідно статті 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) штраф становить від 1020 грн до 1700 грн з конфіскацією піротехнічних засобів.»- зазначив він.

error: Content is protected !!