Завтра до другої години дня на Сумщині не буде планових відключень електроенергії

Про це повідомляє АТ «Сумиобленерго»

«Третього січня, з 00.00 до 14.00, застосування графіків відключень по Сумській області не планується (у зв’язку з відсутністю ліміту НЕК “Укренерго”).

Дякуємо споживачам за ощадливе споживання електроенергії! Пам’ятайте – такий свідомий підхід кожного з нас допоможе уникнути перевантаження енергосистеми»,- зазначається у повідомленні.

3 thoughts on “Завтра до другої години дня на Сумщині не буде планових відключень електроенергії

  1. Дякуємо за важливу інформацію, бо мій засновник мені доповів, що відділення Ощадбанку в м. Дружба закрито, то був Ямполі, світла не було. А виявилось що поки відділення Ощадбанку поки працює, і мерія Дружби направили листа до банку. та банк як завжди відповість, що відділення збиткове. Тому пропонуємо громадське обговорення, смт Ямпіль якщо в Дружбі закриють, ще буде більше черги, і “Нова пошта” не вихід. Телефонуйте 068-506-59-07.

    1. Так вы же хотели отделиться от Ямполя. Вот и живите сами без Ямполя, без банка, без почты!

  2. Сьогодні спробую відкрити рахунок в відділення Ощадбанку м. Дружба, звернулась 39 річна жінка, мешканця с.Жихово, Шосткинського району, нещодавно отримала біометричний паспорт, а довідка реєстрації по колишньому паперовому паспорту. Звернулась жінка 52 роки, з м. Дружба по допомогу здати б/у холодильник на металобрухт, відокремлення міді. За волю, за долю за гідне життя !!! Бач прийдеться мідь відокремлення робити, не тільки від Ямполя !!!

Comments are closed.