Через руйнування компресору на одному з підприємств харчової промисловості Ямполя стався викид аміаку – на щастя це нереальна ситуація, а легенда планових навчань органів управління цивільної оборони Ямпільського району, які проводились 15 жовтня.

Метою навчань було перевірити готовність системи цивільної оборони району та об’єкту ТОВ «Ямпільський молокозавод» до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та вдосконалити практичні навички спеціалізованих служб та формувань щодо ліквідації та подолання наслідків таких ситуацій.

У навчаннях були залучені працівники районного відділу внутрішніх справ, районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій,  ДПРЧ-10, центральної районної лікарні, районного відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. А також, керівний склад цивільного захисту Ямпільського району та працівники ТОВ «Ямпільський молокозавод».

Служби відпрацьовували дії по евакуації робочої зміни, персоналу підприємства та населення із зон можливого хімічного ураження, взаємодію роботи штабів з ліквідації надзвичайних ситуацій, організацію взаємодії сил та засобів подолання її наслідків та проведення аварійно-рятувальних та аварійно-відновлювальних робіт на підприємстві.

– Всі служби, що брали участь в навчанні показали відмінні результати, – зазначив на підсумковому засіданні штабу заступник голови райдержадміністрації Сергій Губар. Особливо слід відмітити колектив та керівництво ТОВ «Ямпільський молокозавод», які відповідально поставились до їх проведення. Самі навчання дуже важливі, адже від налагодження злагодженої роботи всіх без виключення служб та формувань цивільної оборони при ліквідації можливих надзвичайних ситуацій залежить життя та здоров’я мешканців району.  

3 thoughts on “В Ямполі ліквідовували «аварію» на виробництві

  1. На цьому “підприємстві харчової промисловості” нічого не виробляється вже років 30… Директор зациклений на власному торговому бізнесі. А навчання потрібні.Раптом знову в Ямполі почнуть виробляти морозиво, сир, масло…

  2. “На одном их предприятий пищевой промышленности”. Как будто в Ямполе много предприятий пищевой промышленности.

Comments are closed.