Зеленський призупинив громадянство колишньому єпископу Ямпільському, що відомий проросійськими поглядами

Громадянство ієрарха Української православної церкви Масленнікова Олексія Олександровича призупинено Указом Президента.

Масленіков відомий, як Митрополит Іосиф. Свого часу з 23 грудня 2010 року по 20 червня 2012 очолював Конотопсько-Глухівську єпархію, ще більше року він перебував у статусі «єпископа Ямпільського».

У той час ширилась інформація про намір РПЦ відокремити церкви Ямпільського та Середино-Будського району окрему єпархію з центром у Ямполі. Робилось це виключно для того, щоб Іосиф отримав посаду. Але 25 вересня 2013 року для нього була створена інша єпархія – з центром у місті Ромни.

Раніше українські ЗМІ вже писали про те, що Олексій Масленніков має громадянство Росії і відвідував країну-агресора після повномасштабного вторгнення. Зокрема, про це писав «Главком»:

«Архієрей поїхав до Росії з благословення керуючого справами цієї релігійної організації митрополита Антонія (Паканича). Саме він досі тримає зв’язок із верхівкою РПЦ, а Іосиф є однією з довірених осіб, так званим зв’язковим із патріархом Кирилом. Особливе обурення користувачів викликало те, що черговий візит митрополита відбувся саме під час початку мобілізації росіян на війну в Україні, а також те, що поїздку архієрей здійснив попри заяви патріарха РПЦ Кирила (Гундяєва) про підтримку вбивств українців російською армією. На оприлюднених фото митрополит з України молиться разом зі служителями РПЦ за швидшу мобілізацію російських солдатів.

В УПЦ МП запевняють, що поїздки Іосифа до Росії є досить частими.

Джерела «Главкома» в українських спецслужбах підтверджують регулярні перетини кордону митрополита. Вони також повідомили, що Іосиф в період тимчасової окупації Криму отримав російський паспорт.

У відкритих базах даних Росії дійсно є інформація, що  Масленников Олексій Олександрович подавав заяву на набуття російського громадянства.

24 серпня 2018 року Масленников Олексій Олександрович 03.11.1978 року народження вже як громадянин РФ з паспортом № 3915008213 авіарейсом 554 авіакомпанії «Нордавіа» здійснив переліт з окупованого Сімферополя до аеропорту «Домодєдово».

Також особа Масленников Олексій Олександрович 03.11.1978 року народження зі згаданим номером паспорта РФ значиться в російській базі даних «Жители РФ (связи) 2…».

Також можна встановити, де роменський архієрей отримав російський паспорт. Перші дві цифри документа означають регіон видачі, дві наступні – орган, який видав. Російські паспорти з серією 3915, за даними місцевих юристів, видавалися у тимчасово окупованому Севастополі», – йдеться в матеріалі.

1 thought on “Зеленський призупинив громадянство колишньому єпископу Ямпільському, що відомий проросійськими поглядами

  1. Потрібно всіх попів з Ямпіля повиганяти на їйню”історіческую родіну”!!Скільки ще потрібно поховати нашіх хлопців,щоб дійшло?!!Скільки можна терпіти одурачення нашіх “бабушек”про “руський мІр”.Ямпіль переходимо до нашою української церкви..Геть кремлівських попів!!!@

Comments are closed.

error: Content is protected !!