<strong>Президент Зеленський позбавив громадянства України нардепа Деркача </strong><strong></strong>

Володимир Зеленський у вечірньому зверненні у вівторок, 10 січня, заявив, що народного депутата від «глухівського» виборчого округу Андрія Деркача позбавлено громадянства України

Крім Деркача, громадянства позбавлені ще три народні депутати, що підозрюються у держзраді — Віктор Медведчук, Тараса Козак та Ренат Кузьмін.

Він уточнив, що ухвалив рішення на підставі матеріалів СБУ і Держміграційної служби та відповідно до Конституції.

«Якщо народні обранці обирають службу не народу України, а вбивцям, які прийшли в Україну, то наші дії будуть відповідними. І це не останні такі рішення. Служби працюють», — сказав глава держави.

7 thoughts on “Президент Зеленський позбавив громадянства України нардепа Деркача

  1. Незрозуміло,це привід не притягувати до відповідальності.За держзраду притягають до відповідальності тільки громадян України.Хоча у нього декілька статей.

  2. Як ви почуваєте “любителі “Деркача?!Пані Ольга Губарь як “Наш край”?Вам не здається ,що прийшов час,щоб Ви пішли у відставку?Зв’язати свою долю зі зрадником України і агентом кремля!Вам не соромно перед людьми?Чи від грошей не червоніють?

    1. Ні, О К у відставку не піде , вона перефабується в зелений колір , так зараз модно )))) І через 3 роки вуаля знову Оля голова ))

    2. А хіба одна вона зв’язала? У селищі є ще “ативні діячі” які банери виставляли та яро підтримували таргана. Небось і совместна фоточка у городі десь прикопана на випадок, якщо край “буде наш”. А так вихід один-швиденько перевзутись

  3. Як непомірно багато треба нагадити країні і навіть особливо не приховувати відверто ворожі дії і наміри протягом десятків років щоб лишити громадянства цього манкурта.Після перемоги на гарматний постріл не допускати до влади дуполизну срань яка є зараз і була в минулому.

  4. Як нам бути , що нам “делать ” ? Без Андрія молодця , не чекав він такого кінця )))) Може грам біля 200 , по такому випадку можна даже без тоста !!!!

  5. [Деркача ще треба пошукати на Сумщині десь може заховався і сидить і невисовуе носа

Comments are closed.