Eq6SdmrW3AUsvVZ76JxaB0KlaXRi6YNM_lArgiCav0Xs8UVpGeRJow6mhLNF_nzhYQKAhZ1qZOdetBnSikLJIPLb_AB-wMnnTyYnKjMSGcW_ALaB79hDz9lXjWJqyHDYit3YBHptSc71H_SNNx_LhNPT-RaMfESDzDQlRuvag5MLjrvEMIqnITMys0CvDA

Світлодіодна панель – одне з найкращих рішень для офісного освітлення, також вони стильні та сучасні. Цей виріб користуються великим попитом і популярністю, все більше лед панелі встановлюють в офісах. Сам світильник простий і має стриманий вигляд, також він займає небагато місця і легко встановлюється в будь-яку стелю.

Сама світлодіодна панель є високоякісним обладнанням, яке добре освітлює приміщення. Якісне світло допоможе вашим співробітникам працювати продуктивніше й ефективніше. До вибору освітлення потрібно підходити з розумом, неправильний вибір призведе до негативних наслідків. Наприклад, погане освітлення садить зір, створює ефекти сильної втоми. В офісі має бути комфортно і створено всі умови для продуктивної роботи, хороше світло є однією з цих умов.

Також варто звернути увагу на те, що ЛЕД панелі є більш ефективними, ніж їхні аналоги. Вони вживають мало електроенергії і допоможуть заощадити приблизно 60-70%, ніж лампи розжарювання або інші примітивні світильники.

Led панелі довговічні і мають великий термін гарантії, великий плюс, що їх не доведеться дуже часто міняти. Також до плюсів можна зарахувати їхню компактність, безпеку для оточуючих, прості у використанні та встановленні. Раніше їхнім недоліком була ціна, але з часом збільшилося їхнє виробництво, вибору стало набагато більше, і ціни стали більш прийнятними.

Критерії вибору Led панелей

Асортимент товару дуже великий, лед панелі купити та вибрати відповідної моделі важко. Але щоб зробити правильний вибір, потрібно знати важливі параметри:

  • який тип установки панелей;
  • яка у них потужність;
  • ціна;
  • характеристики самих світлодіодів і вибір кольору;
  • контракція і форма панелі.

Придбати панель можна будь-якої форми, але найчастіше купують квадратні і прямокутні. Вони легкі в установці і прекрасно вписуються в інтер’єри. Світлодіодну панель можна вбудувати в саму стелю або підвісити її. Щоб підвісити панель, вам не доведеться порушувати саму стелю. Приховані в стелі світлодіодні панелі називають “Армстронг”. Також варто зазначити, що потрібно правильно вибрати світло освітлення, це може бути теплий, нейтральний і холодний білий колір. Для офісу рекомендуємо вибрати нейтральний колір, він більш комфортний для роботи і не напружує очі.

Варто звернути увагу на якість матеріалу, від цього залежить термін служби виробу. Не варто купувати панелі з рук або замовляти не у перевірених джерел. Магазин світлотехніки https://evrosvet.com.ua/ua/ продасть якісний і надійний товар, до якого додається як мінімум 2 річна гарантія. 

error: Content is protected !!