Прихожани Свято-Георгіївського храму, активісти молодіжних організацій «БлагоДія», «Молодь Ямпільщини» та десятки віруючих ямпільчан прослідували хресним ходом через все селище та встановили поклонні хрести з заходу, півночі та сходу при в’їзді до населеного пункту.

Захід розпочався о 11 годині ранку в Свято-Георгіївській церкві, коли настоятель храму отець Микола відслужив молебень та освятив дерев’яні хрести. Від храму віруючі рушили пішою ходою, під час якої пронесли в руках хрести практично через все селище. Цікаво те, що в хресному ході взяло участь чимало ямпільчан, незважаючи на те, що загальна довжина маршруту склала більше 8 кілометрів.

Відтепер православні хрести зустрічатимуть подорожніх при в’їзді в Ямпіль з усіх сторін. До поклонного хреста, що був встановлений в 2009 році на південному краю селища (на перехресті доріг на Глухів та Шостку) додалось три нових, які постали при дорогах на Дружбу, Свесу та Прудище.

– Дуже важливо, що тепер наш Ямпіль з усіх сторін оточений православними хрестами, – зазначив настоятель Свято-Георгіївського храму, відповідальний у справах молоді Ямпільського благочиння отець Микола. – Спільними зусиллями прихожан, активістів молодіжних організацій та спонсорів нам вдалось зробити велику справу. Поклонні хрести захищатимуть ямпільчан, нагадуватимуть їм про Бога, спонукатимуть бути добрішими та милостивими один до одного, – підсумував священнослужитель.

error: Content is protected !!