Обласний етап всеукраїнського фестивалю соціальної відеореклами “Молодія” відбудеться в Ямполі – такої домовленості досягли молодіжна організація «Молодь Ямпільщини» та організатори фестивалю. Планується, що «Молодія» завітає до нашого міста вже найближчої суботи 2-го листопада. 

“МолоДія” – це фестиваль, де молоді кінематографісти висловлюють свою громадянську позицію, озвучують свої ідеї щодо вирішення певних соціальних проблем мовою кіно. Мета фестивалю: з одного боку – підтримати молодих українських кінематографістів, з іншого – привернути увагу громадськості до українських та загальнолюдських соціальних проблем.

Роботи фіналістів і переможців фестивалю вже були представлені на телебаченні, а зараз триває мандрівка фестивалю містами України. В Сумській області почесне право приймати «Молодію» було надане Ямполю. Організатором фестивалю в нашому місті виступила молодіжна організація «Молодь Ямпільщини» спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Українська Народна Молодь» та студією «Автор Невідомий». Партнером фестивалю є Державна служба молоді та спорту України та цілий ряд громадських організацій та засобів масової інформації.

Детальніше про проведення фестивалю соціальної відеореклами “Молодія” буде повідомлено в понеділок. Слідкуйте за анонсами на Ямпіль.INFO

error: Content is protected !!