Урочистий мітинг з нагоди 69-тої річниці з Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників відбувся сьогодні в Ямполі.

Ямпільчани традиційно поклали квіти до Меморіалу загиблим землякам-визволителям та урочистою ходою пройшли до Пам’ятника бійцям партизанського загону «За Батьківщину!»

– Майже капітальний ремонт цього пам’ятника був виконаний завдяки допомозі Партії Регіонів та Комуністичної партії – зазначила у своєму виступі селищний голова Наталія Цибулько. – Ми вдячні районним осередкам цих політичних сил, адже на території Ямпільської селищної ради знаходиться багато пам’ятників та пам’ятних місць, які селищна рада немає змоги утримувати в належному стані.

4 thoughts on “Ямпільчани відзначили День визволення України

  1. Разве таким ремонтом можно гордится ?!! Посмотрите на верхнюю часть памятника – она вообще не ремонтировалась. А по дорожкам возле памятника нельзя пройти. Вот это ремонт!!!!

  2. Як можно порівняти цей “капітальний ремонт” з ремонтом пам’ятника в селі Воздвиженськ (там пам’ятник відремонтований дійсно добре, виклана плиткою ціла площа,хоча бюджет села в рази менший). А освітлення в парку?!! Там вночі не можно пройти нормально, хоча в Свесі подібний парк освітлюється десятками чудових ліхтарів!!!
    При всьому цьому Ходак не соромится красоватись на фоні горе-пам’ятника. Соромно за таких комуністів!!!!

  3. Говорят, что ремонт памятника делался поссоветом совместно с регионами, а коммунисты примазались к ремонту уже, когда практически всё было сделано. Правда ли это?!!

  4. Все сказано словами “майже капітальний ремонт”… Місцева влада все робить “майже…”. Якби Цибулько “майже виплатили зарплату”, ДО РЕЧІ З КИШЕНІ ЯМПІЛЬЧАН, вона б була “майже задоволена”. Зрозуміло, як ( а може “майже”?) голова Ямпільської селищної Ради…

Comments are closed.

error: Content is protected !!