На Серединобудщині виявили скинуту з безпілотника саморобну міні бомбу

Про це повідомляє Поліція Сумської області

Вчора мобільна група вибухотехнічного відділу ГУНП в Сумській області здійснила виїзд до одного з населених пунктів на Серединабудщині. Тут, було виявлено саморобну міні бомбу виготовлену росіянами на основі пострілу осколкового гранатометного (рос. ВОГ – 25), яка спеціально призначена для скидання з безпілотних апаратів типу квадрокоптер для знищення людей.

 «Вибуховий пристрій був скинутий ворогами над селом і впав поряд з будинками місцевих жителів. Небезпека для населення від таких скидів полягає в тому, що безпілотний апарат знаходиться на висоті кілька сотень метрів, його не видно і не чутно, і смертоносна бомба може впасти цілком несподівано. Причому ці бомби, виготовлені на основі ВОГів досить небезпечні, – радіус суцільного ураження її уламками складає 6 – 10 метрів на відкритій місцевості. На близькій відстані під час розриву, не вбережуть від її уламків ні легкі укриття, ні автомобілі. Тому, людям, які перебувають чи проживають неподалік від місць, де ведуться бойові дії, треба бути надзвичайно уважними і обережними, вміти чути і бачити та зайвий раз не з’являтися на відкритій місцевості», – говорить т.в.о. начальника вибухотехнічного відділу ГУНП в Сумській області Ігор Черняк.

Враховуючи те, що обстріли Сумської області рашисти не припиняють, радимо людям, у випадку виявлення будь-яких боєприпасів не чіпати їх. Обов’язково, про виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів, повідомляйте представників місцевої влади, сільських чи міських голів, військових, поліцію чи рятувальників. З’ясувати ступінь небезпеки від знахідки зможе лише фахівець.

error: Content is protected !!