29 жовтня в райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головним питанням засідання стала підготовка населених пунктів району до роботи в зимовий період.

– Райавтодор в достатній кількості забезпечений технікою, сумішами та паливо-мастильними матеріалами на випадок снігопаду, – зазначив на засіданні голова комісії Сергій Губар. – Разом з тим, дорожники зможуть приступити до очистки населених пунктів тільки після очистки від снігу доріг, що знаходяться у їхньому віданні. А отже, голови населених пунктів мають не розраховувати виключно на допомоги району, а завчасно провести підготовчу роботу. Тим паче, що в районі є достатньо технічних засобів, а їх власники готові йти на зустріч територіальним громадам.

Щоб зрозуміти актуальність даного питання, варто лише згадати березневий снігопад, коли район декілька днів був паралізований метровими сніговими заторами. Це спричинило припинення руху автобусів і перебої в поставці продуктів харчування. Тоді далеко не всі голови територіальних громад змогли належним чином відреагувати на виклик стихії.

– Ми маємо зробити висновки з тих подій, адже не виключено, що снігопади повторяться і цієї зими. Населені пункти мають бути відповідним чином підготовлені до надзвичайних ситуацій. Нажаль, складається враження, що не всі голови територіальних громад усвідомлюють важливість цієї роботи. Зокрема, з невідомих причин в засіданні комісії не взяли участь представники Дружбівської міської, Свеської селищної, Антонівської, Воздвиженської, Княжицької, Марчихинобудської, Степненської, Усоцької, Чуйківської сільських рад – зазначив голова комісії ТБНС Сергій Губар. 

1 thought on “Раптом завтра зима

  1. Что же там обсуждали, если самые крупные “громады” игнорируют районную власть? Просто, они поняли, что райадминистрация – ничего не решает. Это вредный нарост на теле громад, предпринимателей.

Comments are closed.