<em>Денис Насико став сороковим в дебютній гонці на Чемпіонаті світу в Обергофі</em>

Для Дениса Насико сьогодні відбувся перший старт на Чемпіонаті світу в Обергофі. І з двома промахами він замкнув 40-ку, – пише biathlon.com.ua

– Денисе, це ваша дебютна гонка на Чемпіонаті світу. Як налаштовувались на старт, було хвилювання чи спокійно готувалися?  

– Налаштовувався на гонку, як завжди, позитивно. Було, звісно, хвилювання, але думаю, що впорався з ним. Хвилювання є завжди перед кожною гонкою.

– Які завдання мали на сьогодні в індивідуальній гонці? 

– Завдання мав – максимально концентруватися на вогневих рубежах, на трасі показати стабільний хід.

– Сьогодні було досить тепло, у зв’язку з цим, як працювалося на трасі, адже стартовий номер у вас був досить пізній, не завадило це показати кращий результат?

– Так, було досить тепло, на останній групі була каша на трасі, така серйозна каша. Важко було боротися, але якщо вийшов на старт – треба боротися до кінця.

– Як спрацював сьогодні наш сервіс, вгадав із змащенням? 

– Сервісу велике “дякую”, задоволений сьогодні лижами: стабільно працювали, не було просадок якихось. Так що сподобались мені сьогодні лижі.

– Ви особисто як оцінюєте свій виступ, якщо враховувати шалену конкуренцію?

– Думаю, що впорався сьогодні, але трохи зі стрільбою недопрацював – треба було намагатися хоча б ще один постріл влучити. Ну вже є, як є.

– Індивідуальна гонка досить довга за часом, багато вболівальників не завжди чекають останні номери, адже зазвичай лідери до того часу вже фінішували. Чи бачили, чули нашу підтримку на трасі? 

– На трасі були наші вболівальники, добре їх було чути. Дякую за підтримку! Це надихало і допомагало боротися до кінця. І на фінішному колі вони теж були. Були й тренери, і своя підтримка. Вболівали – так що боровся до останнього метру, до фінішу.

error: Content is protected !!