Вже цієї суботи в Ямполі відбудеться фестиваль соціальної відеореклами “МолоДія”. За словами організаторів, – громадської організації Українська Народна Молодь та творчої групи “Автор Невідомий”, “МолоДія” – це фестиваль, де молоді кінематографісти висловлюють свою громадянську позицію, озвучують свої ідеї щодо вирішення певних соціальних проблем мовою кіно.

“Цього року на фестиваль надійшло понад 90 заявок, до фіналу потрапило 28 робіт. Головний приз фестивалю – 1000$”, – каже Ігор Мельник, заступник голови ВМГО Українська Народна Молодь. “Для нас важливо не тільки дати гроші й побажати всього найкращого. Гадаю, важливішим за грошові винагороди є промотування робіт, показ якомога більшій аудиторії. Роботи фіналістів і переможців ми демонструємо на телебаченні та в рамках мандрівного фестивалю найбільшими містами України. Тож саме тому ми вирішили завітати й до Ямполя, як одного з центрів молодіжної активності.”

“Ідея показу кращої української соціальної реклами в регіонах України виникла із розумінням необхідності швидкого розвитку цього напрямку кіномистецтва не тільки у столиці, а й у менших містах країни”, – говорить співорганізатор “МолоДії” Наталка Шевчук. “Нам все частіше надходять роботи з невеликих міст, отже очевидним є бажання висловити свій погляд на розв’язання ряду соціальних проблем у всіх куточках держави. І ми закликаємо знімати, бо знаємо, що унікальність ідеї не залежить від місця прописки,” – підкреслює Наталія.

“Кредо фестивалю: соціальна реклама — це не скиглення, голосіння чи сухе наведення статистичних даних. Хоча здебільшого саме таким більшість і уявляє соціальний ролик. В пріоритетах “Молодії” конструктив, свіжі ідеї, оригінальне художнє втілення, гумор та здорова іронія”, – каже оператор з “Автора Невідомого” Олексій Зайцев . “В Ямполі ми покажемо найкращі зразки української соціалки за 2012 та 2013 роки. Це роботи молодих українських режисерів, що змагалися у загальному конкурсі “МолоДії”, – додає Олексій.

В Ямполі також буде презентовано ще один великий проект Української Народної Молоді під назвою “Онлайн освіта в Україні”. Метою проекту є створення віртуальних уроків з української мови із фахово викладеним матеріалом для молоді, що навчається у старших класах середньо-освітньої школи, технікумах, а також на перших курсах вищих навчальних курсів.

Захід відбудеться 2 листопада о19:00 за адресою смт Ямпіль, вул. 50 років СРСР будинок 23 Ямпільська районна станція юних натуралістів. Вхід вільний.

error: Content is protected !!