Двадцять юнаків та дівчат взяли участь в осінній воєнізованій грі «Зірниця», яку провела молодіжна організація «Молодь Ямпільщини» з 31 жовтня по 1 листопада  в ямпільських лісах.

Відповідно до умов гри, учасники були поділені на групи (команди), кожна з яких отримала своє військове завдання та мала якнайшвидше подолати бойовий шлях довжиною в 15 кілометрів орієнтуючись по карті. На кожній умовній точці маршруту на команди чекали випробування у вигляді військових завдань, окрім того, учасникам постійно доводилось проводити «бої» з ворожими групами.

По завершенні змагань, групи об’єднались в спільний табір на ночівлю. Всі учасники пройшли майстер-клас по техніці виживання в лісі. Зокрема, досвідчений інструктор навчив дітей, як правильно влаштовувати ночівлю, готувати їжу та забезпечувати охорону табору в нічний час.  

– Це вже вісімнадцята воєнізована гра, яку провела наша молодіжна організація за останні чотири роки, – розповідає заступник голови «Молоді Ямпільщини» Костянтин Нерезенко. – Своїми заходами ми намагаємось привити  дітям любов до рідного краю, його природи та історії. Тож, проводимо їх по місцям бойової слави місцевого партизанського загону «За Батьківщину!». Таким чином, діти мають змогу доторкнутись до живої історії, відчути себе учасниками героїчних подій Великої Вітчизняної війни. Участь в наших заходах – це велика практична школа, в якій кожен учасник отримує навички орієнтування на місцевості та виживання в непростих умовах осіннього лісу.