Жителя Харківської області підозрюють у спробі перетину кордону на Сумщині

Прикордонники доводять, що чоловік мав намір потрапити на територію Росії поза пунктом пропуску. За їх версією, у цьому йому допомагали двоє мешканців Сумської області  

Як повідомляє Східне регіональне управління ДПСУ, в одному з контрольованих прикордонних районів Сумщини, прикордонники зупинили для перевірки автомобіль «ЗАЗ-1102». В автомобілі слідували троє чоловіків – двоє місцевих мешканців та один – житель Харківщини. В ході спілкування охоронці кордону встановили, що 58-річний житель Харківщини мав намір незаконно потрапити на територію росії поза встановленими пунктами пропуску. За спробу незаконного перетинання державного кордону України відносно нього прикордонники склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП.

Наступного дня рішенням суду чоловіка визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204-1 КУпАП, піддано адміністративному стягненню у виді штрафу у розмірі 3400 грн. Крім цього, в діях обох місцевих мешканців Сумщини вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 332 «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» КК України, про що охоронці кордону невідкладно повідомили співробітників Національної поліції.

error: Content is protected !!