Жителя Харківської області підозрюють у спробі перетину кордону на Сумщині

Прикордонники доводять, що чоловік мав намір потрапити на територію Росії поза пунктом пропуску. За їх версією, у цьому йому допомагали двоє мешканців Сумської області  

Як повідомляє Східне регіональне управління ДПСУ, в одному з контрольованих прикордонних районів Сумщини, прикордонники зупинили для перевірки автомобіль «ЗАЗ-1102». В автомобілі слідували троє чоловіків – двоє місцевих мешканців та один – житель Харківщини. В ході спілкування охоронці кордону встановили, що 58-річний житель Харківщини мав намір незаконно потрапити на територію росії поза встановленими пунктами пропуску. За спробу незаконного перетинання державного кордону України відносно нього прикордонники склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП.

Наступного дня рішенням суду чоловіка визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204-1 КУпАП, піддано адміністративному стягненню у виді штрафу у розмірі 3400 грн. Крім цього, в діях обох місцевих мешканців Сумщини вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 332 «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» КК України, про що охоронці кордону невідкладно повідомили співробітників Національної поліції.